APIE MUS

Nuo 2005 m., kuomet įkurta UAB „Viena sąskaita“, siekiame, kad ši svetainė būtų geriausia TAVO pagalbininkė, padedanti maksimaliai greitai ir lengvai sumokėti mokesčius. Mes dirbame tam, kad mokesčius už būstą, komunalines ar kitas paslaugas mokėtum vos vienu pavedimu ir jau po kelių akimirkų galėtum tai pamiršti iki kito mėnesio. Vietoj rūpinimosi, ar visiems paslaugų teikėjams padarei reikiamus pavedimus, galėtum spręsti kryžiažodžius, spardyti kamuolį ar prie židinio su draugais dalintis savo kelionių įspūdžiais. Laikas, kurį gali smagiai praleisti su šeima, draugais ir bendraminčiais mums svarbiau, nei laikas kurį TU gaišti vykdydamas įsipareigojimus.

Mėgaukis gyvenimu, o mes rūpinsimės, kad pareiga mokėti mokesčius netaptų našta.


Susipažinkime

Šarūnas Stanislovėnas

Šarūnas Stanislovėnas

GENERALINIS DIREKTORIUS

VIENOS SĄSKAITOS superherojus, akylai stebintis pokyčius, planuojantis ir meistriškai savo vizijas paverčiantis mūsų visų vizijomis. Dėl ryžto ir ambicijų įgyvendinti užsibrėžtus tikslus juo pasitiki ir akcininkai, ir verslo partneriai. Slaptas, bet sunkiai įgyvendinamas mūsų kolektyvo siekis – jį praaugti.

Vaida Mastavičiūtė

Vaida Mastavičiūtė

VERSLO PLĖTROS VADOVĖ

Reikli ir griežta sau, bet mūsų teikėjams – pati geriausia draugė. Norintiems dirbti drauge, visus jų klausimus paverčia atsakymais, meistriškai ruošia sutartis, dar greičiau jas suderina ir pasirūpina, kad klientai galėtų kuo didesniam paslaugų teikėjų būriui sumokėti naudojantis VIENA SĄSKAITA.

Julija Matutienė

Julija Matutienė

PRODUKTO VADOVĖ

Neišsenkantis žinių šaltinis, apie tai, kaip keičiasi ir tobulėja paslauga, nes be jos iniciatyvos jokie pakeitimai, tobulinimai, atnaujinimai, diegimai – nei iš vietos. Kaip ir staigmenos organizuojant „tortadienius“, mankštas darbo metu, žygius bei kitas pramogas.

Inga Ostreikienė

Inga Ostreikienė

KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIAUS VADOVĖ

Racionalumo ir ramybės įsikūnijimas. Magiškos galios: klausyti ir išgirsti, visada rasti tinkamiausią klientui sprendimą bei šiuos gebėjimus paslaptingu būdu suteikti visoms skambučių centro bitutėms. Visgi, jeigu dėl neaiškių priežasčių magija nesuveikė, rašyk: vadovas@vienasaskaita.lt

Reda Četkauskienė

Reda Četkauskienė

RINKODAROS VADOVĖ

Vienintelė kolektyve, nemokanti persukti reklamos, net jeigu ji trukdo žiūrėti gerą filmą. O darbe, jeigu nenaršo socialiniuose tinkluose, rūpinasi, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie VIENĄ SĄSKAITĄ ir susipažintų su paslaugos privalumais. Nežarsto pažadų, kurie neatitinka faktų ir stebi, kad paslauga augtų kartu su klientų lūkesčiais.

Laura Kistenienė

Laura Kistenienė

VEIKLOS PROCESŲ VADOVĖ

Geriausiai spėjanti ateitį ir galinti atsakyti, kada klientai gaus popierines sąskaitas, kada kokių klausimų jiems gali iškilti ir iš anksto žinanti kaip nuraminti, rasti sprendimą ir pagelbėti tiems, kurie ieško atsakymų kreipdamiesi telefonu, elektroniniu paštu ar per pokalbių langą svetainėje.

Viktorija Ribokaitė

Viktorija Ribokaitė

BUHALTERĖ

Visos sąskaitos, įmokos ir įplaukos – jos karalystė. Jeigu suklysi darydamas pavedimą, Viktorija viską ištaisys. Kol mes visi dar miegame, ji jau būna pasirūpinusi, kad tavo atlikti mokėjimai pasiektų kiekvieną paslaugų teikėją.

Aleksandr Kiričuk

Aleksandr Kiričiuk

IT SKYRIAUS VADOVAS

Daugiausiai žinantis apie tai, kur paspaudus mygtuką „Mokėti“ nukeliauja informacija ir pinigai. Visi technologiniai sprendimai, programavimo kalbos, naujienos skaitmeniniame pasaulyje – jo žinioje. Geranoriškasis programuotojų mokytojas.


Istorija

Anksčiau Lietuvoje buvo vieninga atsiskaitymo už paslaugas būstui sistema – taip vadinama atsiskaitymo knygelė, kurios pagalba buvo galima atsiskaityti už visas namų ūkio paslaugas: šildymą, vandenį, telefonijos paslaugas, dujas, elektros energiją komunalines ir kitas paslaugas.

Palaipsniui didžioji dalis paslaugų teikėjų nusprendė nebepriimti mokėjimų už suteiktas paslaugas per atsiskaitymo knygelę. O atsiradus naujoms paslaugoms (interneto, mobiliojo ryšio, kabelinės televizijos ir pan.), žmonės pradėjo gauti vis daugiau skirtingų paslaugų teikėjų sąskaitų. Atsiskaitymo knygelė išliko, bet ji tapo tik vieno iš paslaugų teikėjų atsiskaitymo už paslaugas būdu. Ką tai reiškė paprastam vartotojui? Tai reiškė daugybę sąskaitų įvairiomis formomis. Ir tuo pačiu – daugybę mokėjimų su komisiniais mokesčiais už kiekvieną sąskaitą. O tai ir kainuoja daug, ir laikui imlu.

Daug sąskaitų ir brangus jų apmokėjimas – pagrindiniai dalykai, leidę atsirasti tokios paslaugos kaip „Viena sąskaita“ poreikiui. „Viena sąskaita“ – elektroninė sistema, sujungianti daugumą paslaugų teikėjų sąskaitų į vieną. Paprastas naudojimas, nedideli apmokėjimo kaštai leido mums tapti nuolat klientų skaičiumi augančia bendrove.

Elektroninė erdvė, kuri yra pagrindinė platforma apmokėti visas sąskaitas, ne tik supaprastina ir atpigina sąskaitų gavimo bei apmokėjimo procesą, bet ir leidžia pasinaudoti privalumais, kuriuos suteikia ši erdvė: sąskaitos paprastai administruojamos, lengvai įtraukiami nauji paslaugų teikėjai, klientai gali analizuoti savo mokėjimų/ sąskaitų dydžio statistiką.

Turime „Lietuvos banko“ išduotą mokėjimo įstaigos licenciją, kuri patvirtina, kad bendrovė gali rinkti gyventojų įmokas už kitų bendrovių suteiktas paslaugas. Garantuojame, kad lėšos surenkamos iš mūsų klientų į specialios paskirties banko sąskaitą, o iš jos per 24 val. įmokos pervedamos bendrovėms, kurių paslaugomis naudojasi mūsų klientai.


UAB „Viena sąskaita” yra registruota asmens duomenų valdytoja (kodas registre P3714) ir tvarko paslauga besinaudojančiųjų asmenų duomenis bei užtikrina tų duomenų saugumą vadovaujantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimais.

Vartotojų skundai nagrinėjami vadovaujantis Skundų nagrinėjimo taisyklėmis.