APIE MUS

Mes esame UAB „Viena sąskaita“. Veiklą pradėjome 2005 metais. Nuo tada kiekvieną dieną skiriame tam, kad tavo periodinių atsiskaitymų tvarkymas taptų mūsų rūpesčiu.


Mūsų komanda

Darius Žakaitis

Darius Žakaitis

VALDYBOS PIRMININKAS

Užtikrintai pirmininkauja įmonės valdybai ir džiugina neeilinėmis rinkodaros idėjomis. Valdymo patirtį kaupė „MG Baltic Trade“ valdyboje, o aukščiausias rinkodaros technologijas įvaldė eidamas „Stumbro“ marketingo vadovo pareigas. Taip pat yra vienas iš „StartupHighway“ įkūrėjų.

Darius Kriukas

Darius Kriukas

VALDYBOS NARYS

Per savo karjerą vadovavo bent kelioms stambioms Lietuvos įmonėms, tarp jų – „Sanitex“, „Girteka“ ir „MG Valda“. Nuo 2009 iki 2012 m. Darius buvo ir „Vienos sąskaitos“ vadovas, o šiuo metu yra įmonės valdybos narys.

Šarūnas Stanislovėnas

Šarūnas Stanislovėnas

DIREKTORIUS

Šarūnas į "Vieną Sąskaitą" atėjo iš "Affecto Lietuva", kur vadovavo įmonių išteklių planavimo skyriui. Nuo 2017 m. - "Vienos Sąskaitos" vadovas.

Vytenis Ziberkas

Vytenis Ziberkas

VALDYBOS NARYS

Buvo mūsų verslo plėtros vadovu ir užmezgė ryšius su didžiąja dalimi partnerių. Nuo 2012 m. iki 2017 m. vadovavo „Vienai sąskaitai“, o šiuo metu yra įmonės valdybos narys.

Inga Ostreikienė

Inga Ostreikienė

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADOVĖ

Daugiau nei šešis metus dirba pardavimų ir klientų aptarnavimo srityje. 2013 m. prisijungė prie „Vienos sąskaitos“ kolektyvo ir yra atsakinga už klientų aptarnavimo kokybę. Galite susisiekti el. paštu: vadovas@vienasaskaita.lt


Partneriai

Lintel

Geriausias informacijos, klientų aptarnavimo ir pardavimo sprendimų partneris Europoje

Creative Family

Kūrybinė erdvė, kurioje mūsų idėjos dirba Jums

Amplify Dep

Verslo stiprintuvas internete


Istorija

Anksčiau Lietuvoje buvo vieninga atsiskaitymo už paslaugas būstui sistema – taip vadinama atsiskaitymo knygelė, kurios pagalba buvo galima atsiskaityti už visas namų ūkio paslaugas: šildymą, vandenį, telefonijos paslaugas, dujas, elektros energiją komunalines ir kitas paslaugas.

Palaipsniui didžioji dalis paslaugų teikėjų nusprendė nebepriimti mokėjimų už suteiktas paslaugas per atsiskaitymo knygelę. O atsiradus naujoms paslaugoms (interneto, mobiliojo ryšio, kabelinės televizijos ir pan.), žmonės pradėjo gauti vis daugiau skirtingų paslaugų teikėjų sąskaitų. Atsiskaitymo knygelė išliko, bet ji tapo tik vieno iš paslaugų teikėjų atsiskaitymo už paslaugas būdu. Ką tai reiškė paprastam vartotojui? Tai reiškė daugybę sąskaitų įvairiomis formomis. Ir tuo pačiu – daugybę mokėjimų su komisiniais mokesčiais už kiekvieną sąskaitą. O tai ir kainuoja daug, ir laikui imlu.

Daug sąskaitų ir brangus jų apmokėjimas – pagrindiniai dalykai, leidę atsirasti tokios paslaugos kaip „Viena sąskaita“ poreikiui. „Viena sąskaita“ – elektroninė sistema, sujungianti daugumą paslaugų teikėjų sąskaitų į vieną. Paprastas naudojimas, nedideli apmokėjimo kaštai leido mums tapti nuolat klientų skaičiumi augančia bendrove.

Elektroninė erdvė, kuri yra pagrindinė platforma apmokėti visas sąskaitas, ne tik supaprastina ir atpigina sąskaitų gavimo bei apmokėjimo procesą, bet ir leidžia pasinaudoti privalumais, kuriuos suteikia ši erdvė: sąskaitos paprastai administruojamos, lengvai įtraukiami nauji paslaugų teikėjai, klientai gali analizuoti savo mokėjimų/ sąskaitų dydžio statistiką.

Turime „Lietuvos banko“ išduotą mokėjimo įstaigos licenciją, kuri patvirtina, kad bendrovė gali rinkti gyventojų įmokas už kitų bendrovių suteiktas paslaugas. Garantuojame, kad lėšos surenkamos iš mūsų klientų į specialios paskirties banko sąskaitą, o iš jos per 24 val. įmokos pervedamos bendrovėms, kurių paslaugomis naudojasi mūsų klientai.


UAB „Viena sąskaita” yra registruota asmens duomenų valdytoja (kodas registre P3714) ir tvarko paslauga besinaudojančiųjų asmenų duomenis bei užtikrina tų duomenų saugumą vadovaujantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimais.

Vartotojų skundai nagrinėjami vadovaujantis Skundų nagrinėjimo taisyklėmis.