Atsiskaitymo knygelė –
kaip atsiskaityti be jos?

Elektroninė atsiskaitymo knygelė iškeliauja į užtarnautą poilsį. Jeigu mokesčius mokėdavai per elektroninę bankininkystę, turime nuliūdinti, jog nuo 2017 balandžio 1 d. mokėti mokesčių naudodamas atsiskaitymo knygelę internete nebegalėsi. Šios paslaugos bankuose neliks, dėl formalių Europos Sąjungos (ES) SEPA reglamento reikalavimų, siekiant suvienodinti atsiskaitymo eurais priemones.

Jeigu esi Viena sąskaita klientas – šie pokyčiai neturėtų tavęs bauginti. Viena sąskaita kaip visada surinks visas tavo sąskaitas, pateiks skaitiklių rodmenis, mokėtinas sumas, naujausius tarifus, kaups archyvą bei pateiks grafikus. Galėsi stebėti kaip kinta mokesčiai už šildymą, kaip keičiasi vandens, elektros ar dujų suvartojimus. Net ir VMI mokesčius galėsi sumokėti kartu su jau įprastais mokesčiais, tokiais kaip elektra, dujos, vanduo, šildymas, telefonas, kabelinė televizija, darželis, saugos tarnyba, namo bendrija.

Visų didžiųjų tiekėjų sąskaitos Viena sąskaita iniciatyva atsiduria internete, kad galėtum greitai ir be rūpesčių atsiskaityti už paslaugas vienu mokėjimu. Paslauga naudojasi virš 60 000 vartotojų visoje Lietuvoje. Jeigu dar neišbandei patogaus atsiskaitymo už paslaugas – registruokis!

Jeigu iškilo klausimų, kaip užsiregistruoti ar susivesti tiekėjus, apmokėti pirmąją sąskaitą ar kt. – rašykite konsultantui būdami mūsų svetainėje www.vienasaskaita.lt arba skambinkite telefonu 8 700 77007 (būdami užsienyje rinkite numerį: +370 37 428427) darbo valandomis I-V 8.00 – 18.00.