Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Elektros rinka

PERLAS ENERGIJA – visada patraukli elektros tiekimo kaina ir papildomos naudos vartotojams

2021-06-21

2020 m., įsigaliojus Seimo priimtoms Elektros energetikos įstatymo pataisoms, Lietuva prisijungė prie daugumos Europos Sąjungos šalių, kurių buitiniai vartotojai gali patys pasirinkti jiems tinkamiausią elektros energijos tiekėją. Taip ne tik siekiama sumažinti paslaugos kainą, bet ir pasiūlyti vartotojams lankstesnius planus, įvairius paslaugų paketus ir kitas vertes.

„Perlas energija“ – nuo pat įsikūrimo pradžios užsibrėžė tikslą tapti ne tik dar vienu nepriklausomu elektros energijos tiekėju ir siūlyti vieną palankiausių elektros energijos tiekimo kainų, bet ir pateikti kitų papildomų naudų klientams ir jų namams. Beveik 70 tūkstančių vartotojų (t.y., 1 iš 4 nepriklausomą tiekėją pasirinkusių namų ūkių) visoje Lietuvoje jau pasirinko „Perlas energiją“ – patikimą ir ambicingą bendrovę, siekiančią elektros energijos tiekimo paslaugas ir pasirinkimo procesą padaryti kuo labiau prieinamą, paprastą ir patogų. Įmonės pažadas vartotojams – kokybiškos elektros tiekimo paslaugos, patogiai užsakomos įvairiausių poreikių ir įpročių vartotojams, nuoširdus ryšys su klientu ir kainodara, pagrįsta skaidrumu ir aiškumu.

„Perlas energija“ – viena iš „Perlo“ grupės įmonių, Lietuvą apjungiančių į daugiau nei 2 200 „Perlo“ terminalų tinklą, kuriuose tiekiamos įvairios finansinės, draudimo, elektros energijos sutarčių pasirašymo ir loterijos bilietų platinimo paslaugos. Įmonės stiprybės – ilgametė patirtis, stabilumas ir daugiau nei 20 metų išlaikyta klientų pagarba ir pasitikėjimas.

Teikiamos paslaugos: patogu ir paprasta

„Perlas energija“ nuolat tobulina elektros energijos tiekimo sutarties pasirašymo procesą ir stengiasi, kad jis būtų kuo paprastesnis ir trumpesnis – tarsi elektros jungiklio spragtelėjimas.

Norintieji pasirašyti sutartį su „Perlas Energija“, savo duomenis tiekėjui gali perduoti www.vienasaskaita.lt platformoje, spausdami nepriklausomo elektros tiekėjo pasirinkimui skirtą komunikaciją. Pasirašyti sutartį internetinėje savitarnoje www.perlasenergija.lt ar gyvai – daugiau nei 2 200 fizinių taškų visoje Lietuvoje – „Perlo“ terminaluose. Suprasdami, kad šalies gyventojai gali turėti skirtingų įpročių kai kalbama apie atsiskaitymą už elektrą ar sutarčių sudarymą, „Perlas Energija“ stengiasi būti praktiški ir prisitaiko prie įvairių vartotojų įvairių poreikių, todėl sudaro itin plačias galimybes sudaryti sutartį, bei kas mėnesį apmokėti sąskaitas.

Pasirašydamas sutartį vartotojas gali pasirinkti jam tinkamiausią mokėjimo planą pagal suvartojamos elektros kiekį: standartinius planus, kurių elektros energijos tiekimo kaina fiksuota arba „Birža+“ planus, kurių elektros kainos peržiūrimos dažniau ir įvertinamos pagal tai, kaip svyruoja elektros kaina biržoje kiekvieną mėnesį.

„Perlas energija“ taip pat siūlo galimybę pasirinkti atsinaujinančios energijos rūšį – žaliąją energiją, pasirinkus šią papildomą paslaugą, visa vartotojo sunaudojama elektros energija bus išgauta iš atsinaujinančių šaltinių – saulės, vėjo ar vandens.

Visuomenei žengiant tvarumo link, šia energijos rūšimi domisi vis daugiau žmonių Lietuvoje.

Taip pat labai svarbu paminėti, kad visos vartotojų su „Perlas Energija“ sudaromos sutartys yra neterminuotos, tad klientai gali laisvai keisti planus ar tiekėją, nėra taikomos jokios netesybos, nutraukimo baudos ar panašiai.

Papildomos naudos vartotojams

„Perlas energija“ siekia savo vartotojams būti visapusiškai praktiškas ir naudingas tiekėjas, tad dėmesys klientui – visuomet pirmoje vietoje. Be patrauklios elektros tiekimo kainos siūloma ir vartotojų lojalumo programa, kurios privalumais gali pasinaudoti visi „Perlas energija“ klientai.

Lojalumo programa – tai daugybė išskirtinių pasiūlymų vienoje vietoje. Dalyvaudami šioje programoje, „Perlas energija“ vartotojai su didelėmis nuolaidomis gali įsigyti įvairių žinomų prekių ženklų prekių sau ir savo namams: patalynės, buitinės technikos, maisto ruošimo prietaisų, įrenginių, padedančių mėgautis laisvalaikiu ir papildomai rūpintis savo sveikata.

Klientai, pasirašę sutartis internetu, šalia dalyvavimo lojalumo programoje gali rinktis vieną iš specialių dovanų: draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, 24/7 pagalbą namuose ar automobilio plovimą.

Nors, iš pirmo žvilgsnio, naujo elektros energijos tiekėjo pasirinkimo procesas gali atrodyti sudėtingas ir painus, „Perlas energija“ stengėsi pasirinkimo ir sutarties sudarymo eigą padaryti kuo paprastesne ir sklandesne, o atsiskaitymo galimybes kuo įvairesnes ir patogesnes, taip būdami praktišku partneriu savo vartotojams ne tik tiekiančiu elektros energiją, bet ir siūlančiu kitų naudų kasdieniam vartotojų gyvenimui palengvinti.