Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinoti daugiau.
Radote klaidą? Praneškite
Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Kaip atsiskaityti už vandenį, elektrą, dujas, šildymą?

Sumokėti kasmėnesinius mokesčius galima grynųjų pinigų surinkimo vietose, internetu, atliekant bankinius pavedimus ar naudojantis specializuotomis sistemomis. Esame tikri, kad mokesčius sumokėti norite kuo greičiau, todėl rekomenduojame rinktis pastarąjį variantą.

Jeigu naudojatės elektronine bankininkyste – jau žinote, kaip smagu už viską atsiskaityti neišeinant iš namų, Tačiau norint atlikti mokėjimus – tenka sulaukti sąskaitų, pačiam užpildyti visus duomenis bankininkystės sistemoje, atlikti atskirus mokėjimus kiekvienam paslaugos teikėjui. Kai tenka apmokėti ne vieną sąskaitą ir jos gaunamos skirtingu laiku – mokesčių mokėjimas tampa savaitės iššūkiu.

Ilgo proceso išvengti leidžia specializuota atsiskaitymo sistema Vienasąskaita.lt. Ji automatiškai surenka ir įkelia duomenis į jūsų sąskaitas iš 650 paslaugų teikėjų. Sistema pati sujungia ir susumuoja skirtingų paslaugų teikėjų mokėjimus į vieną sąskaitą ir leidžia rinktis, kokiu būdu norite atsiskaityti: naudodamiesi elektronine bankininkyste ar artimiausiame banko skyriuje, Lietuvos pašte, Perlo terminale. Kiekvieno mėnesio atsiskaitymas gali būti pilnas arba dalinis, kada patys pasirenkate kiek sumokėti. Svarbiausia – neužmiršti atlikti mokėjimo iki kiekvieno mėnesio 27 dienos, kad kitą mėnesį iš teikėjų surinkti duomenys (skaitiklių rodmenys, gautos įmokos) būtų atnaujinti.