Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinoti daugiau.
Radote klaidą? Praneškite
Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Kaip deklaruoti skaitliukų (elektros, dujų, vandens) rodmenis?

Deklaruoti skaitiklių rodmenis labai paprasta: pagrindiniame savo paskyros lange, tuščiuose skaitiklio deklaravimo laukeliuose įrašote skaitiklio rodmenis ir viskas. Jie išsisaugoja automatiškai ir kitą kartą užteks parašyti tik skaitiklio rodmens „Iki“ reikšmes.

Skaitiklių rodmenis dažniausiai reikia deklaruoti, kai tenka sumokėti už elektrą („Lietuvos energijos tiekimas“, UAB (elektra)), dujas („Lietuvos energijos tiekimas“, UAB (dujos)), šaltą ar karštą vandenį (UAB „Vilniaus vandenys“, UAB „Kauno vandenys“, AB „Klaipėdos vanduo“ ir kt.). Kartais deklaruoti gali tekti ir šilumos skaitiklių rodmenis.

Deklaruoti skaitiklių rodmenis ir apmokėti sąskaitas visada rekomenduojame iki mėnesio 27 dienos – sumokėjus vėliau gali nutikti taip, kad paslaugų teikėjai, išrašydami naują sąskaitą, gali nespėti teisingai atnaujinti duomenų, tad pateiks jums skolą bei neatnaujintą skaitiklio rodmenį.

Tačiau gali būti ir taip, kad už paslaugas atsiskaitote pagal vidutinį suvartojimą ir jums skaitiklių deklaruoti nereikia visai.