Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Laukiame jūsų sutikimo

Svetainėje ir mobilioje programėlėje naudojame slapukus (angl. cookies), kurie padeda užtikrinti galimybę naršyti toliau, įsiminti naršymo patirtį, geriau suprasti lankytojų lūkesčius, analizuoti tendencijas ir tobulinti paslaugą. Duotą sutikimą dėl slapukų galima bet kada pakeisti interneto naršyklės nustatymuose.
„Mano Kaunas“ paslauga Lietuvos banko licencija

„Mano Kaunas“ paslauga

Asmens duomenų tvarkymas, teikiant „Mano Kaunas“ sąskaitas.

Teikdami Kauno miesto ir Kauno rajono gyventojams bendras apjungtas komunalinių paslaugų tiekėjų sąskaitas viename voke arba vienoje paskyroje, t. y. „Mano Kaunas“ sąskaitas, mes (UAB „Viena sąskaita“) veikiame kaip komunalinių paslaugų tiekėjų (AB „Kauno energija“, UAB „Kauno vandenys“, UAB „Kauno Švara“, UAB „Kauno butų ūkis“) bei jų atstovo komunalinių paslaugų centro „Mano Kaunas“ duomenų tvarkytojas, pagal laimėtą Kauno miesto savivaldybės administracijos viešojo pirkimo konkursą.

Šiuo tikslu, mes iš komunalinių paslaugų tiekėjų gausime ir tvarkysime jūsų asmens duomenis. Todėl, siekiant užtikrinti Jūsų asmens duomenų apsaugą ir tinkamai informuoti apie mūsų teikiamas paslaugas, pranešame, kad tiek mes, tiek ir centras „Mano Kaunas“, kaip ir komunalinių paslaugų teikėjai, kuriems atstovauja šis klientų aptarnavimo centras, tvarkydami Jūsų asmens duomenis vadovaujamės Reglamentu ir taikome reikiamas technines ir organizacines priemones, kad būtų užtikrintas tinkamas asmens duomenų saugumas, įskaitant apsaugą nuo duomenų tvarkymo be leidimo arba neteisėto duomenų tvarkymo bei nuo netyčinio asmens duomenų praradimo, sunaikinimo ar sugadinimo.

Kur galėčiau rasti daugiau informacijos apie tai?

Daugiau informacijos apie „Mano Kaunas“ sąskaitas ir Jūsų asmens duomenų tvarkymą, turimas teises ir jų įgyvendinimą, galite rasti „Mano Kaunas“ svetainėje (http://mano.kaunas.lt/) ir (ar) komunalinių paslaugų teikėjų privatumo politikose („Kauno energija“ privatumo politika; „Kauno švara“ privatumo politika; „Kauno vandenys“ privatumo politika; „Kauno butų ūkis“ privatumo politika), klientų aptarnavimo centre „Mano Kaunas“ ar paskambinę telefonu 8 800 20 000.