Konsultantas neprisijungęs

Спросите!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Правила игры «Мы оплатим ваши счета»

Laimėtojai

2023.08.01 - 2023.08.31 Augustinas Ramanauskas


Taisyklės galioja nuo 2023-08-01

Žaidimo sąlygos:

 1. Žaidimas „Apmokėsime jūsų sąskaitas!" (toliau Žaidimas) vyksta kiekvieną mėnesį, nuo 2023-08-01 iki 2023-12-31.
 2. Žaidime dalyvauja visi, ne jaunesni nei 18 metų, „Viena sąskaita“ klientai, kurie šio žaidimo laikotarpiu susikūrė paskyrą platformoje „Viena sąskaita“ ir tą patį kalendorinį mėnesį į paskyrą įsitraukė bent vieną paslaugų tiekėją.
 3. Kad galėtų dalyvauti žaidime, žaidimo dalyviai turi sutikti su „Viena sąskaita“ paslaugos taisyklėmis, susipažinti su privatumo politika bei sutikti gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus. Jokių kitų papildomų registracijų atlikti nereikia.
 4. Dalyvavimo žaidime sąlygų įvykdymas tikrinamas iš karto vos išrinkus laimėtoją. Jeigu šis asmuo bus neįgyvendinęs žaidimo sąlygų, aprašytų aukščiau esančiuose žaidimo taisyklių punktuose, iš karto bus renkamas kitas laimėtojas.

Laimėtojo rinkimas ir informavimas:

 1. Laimėtojas renkamas burtų keliu mėnesio pradžioje, iš visų praėjusį mėnesį užsiregistravusių ir įvykdžiusių sąlygas vartotojų. Burtai bus traukiami šiomis mėnesio dienomis: 2023-09-05; 2023-10-04; 2023-11-06; 2023-12-05; 2024-01-04.
 2. Burtai traukiami dalyvaujant „Viena sąskaita“ atitikties specialistui.
 3. Laimėtojo vardas, gyvenamosios vietos trumpinys bus paskelbti žaidimo sąlygų puslapyje, „Viena sąskaita“ socialinių tinklų paskyrose bei kitame einamojo mėnesio naujienlaiškyje, iš karto kai pavyks susisiekti su laimėtoju.
 4. Su laimėtoju susisiekia „Viena sąskaita“ darbuotojai ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po burtų traukimo, telefonu arba elektroniniu paštu, kuriuos „Viena sąskaita“ vartotojas įvedė kaip kontaktinius duomenis.
 5. Jei su laimėtoju nepavyksta susisiekti per 3 darbo dienas po burtų traukimo arba laimėtojas atsisako prizo, „Viena sąskaita“ surengia naują burtų traukimą ir išrenka naują laimėtoją. Tokiu atveju naujas burtų traukimas turi būti surengiamas per 5 darbo dienas po pirmojo burtų traukimo.

Žaidimo prizas

 1. „Žaidimo prizas (toliau Prizas) – tai 200 eurų suma, kuria galima padengti laimėtojo paskyroje esančių paslaugų tiekėjų sąskaitų sumas.
 2. Prizinė pinigų suma yra skirta tik sąskaitoms apmokėti per „Viena sąskaita“ platformą. Ši suma padengiama tiesiogiai laimėtojo paskyroje ir negali būti panaudota jokiam kitam tikslui.
 3. „Viena sąskaita“ įsipareigoja apmokėti laimėtojo sąskaitas tą patį mėnesį, kurį šis buvo išrinktas laimėtoju. Šis prizas negali būti perkeltas į kitą mėnesį ir yra skirtas tik vieno mėnesio sąskaitų apmokėjimui.
 4. Jei laimėtojo sąskaitų suma paskyroje yra didesnė nei 200 eurų, „Viena sąskaita“ apmoka tik 200 eurų sumą, o skirtumą padengia laimėtojas. Jei sąskaitų suma laimėtojo paskyroje yra mažesnė nei 200 eurų, „Viena sąskaita“ apmoka pateiktą sumą. Skirtumas klientui nėra grąžinamas.

Įsipareigojimai / Kita

 1. Žaidimo dalyvis įsipareigoja sutikti su „Viena sąskaita“ nustatytomis taisyklėmis ir visais su žaidimu susijusiais sprendimais.
 2. Force majeure atveju „Viena sąskaita“ turi teisę vienašališkai nutraukti žaidimą be įspėjimo. Esant galimybei, apie tai bus pranešta www.vienasaskaita.lt svetainėje arba kitais būdais.
 3. „Viena sąskaita“ pasilieka teisę priimti bet kokius su žaidimu susijusius sprendimus be išankstinio įspėjimo. Pretenzijos, susijusios su žaidimu, gali būti teikiamos „Viena sąskaita“ elektroniniu paštu info@vienasaskaita.lt.
 4. Papildoma informacija apie žaidimą teikiama el. paštu info@vienasaskaita.lt.
 5. Žaidimą organizuoja UAB „Viena sąskaita“, Savanorių pr. 194, LT-44151, Kaunas, įmonės kodas 300530005, telefonas +370 700 77007, el. paštas: info@vienasaskaita.lt.
 6. Žaidime negali dalyvauti „Viena sąskaita“ ir „Aktiva Finance Group OÜ“ grupės įmonių darbuotojai bei jų šeimos nariai.