Ar žinai?
Raskite patarimų, kaip išmintingai tvarkyti savo namų finansus

Kodėl svarbu žinoti savo asmeninius finansus ir tik tada investuoti?
Stebint naujienas viešojoje erdvėje susidaro įspūdis, kad investuoja bene kiekvienas. Vis dėlto Lietuvos banko duomenimis, lietuvių finansinis raštingumas vis dar nesiekia ES vidurkio, o skaitmeninio finansinio raštingumo aspektu atsiliekame ir nuo latvių bei estų. Ar nedarome sau meškos paslaugos populiarindami investavimą, kai dalis šalies gyventojų dar turi pasimokyti planuoti asmeninius finansus? Kokios rizikos laukia, jei imsimės aktyviai investuoti nesusitvarkę kasdienės piniginės?

Išpardavimas: patarimai kaip apsipirkti protingai
Prasidėję išpardavimai gali galvą apsukti kiekvienam, bet viliojančios nuolaidos gali privesti iki finansinių iššūkių. Kaip apsipirkti protingai, kaip pasiruošti finansiškai ir ką žinoti jau įsigijus pirkinius, kad nepatektumėte į sukčių pinkles?

Kaip technologijos ugdo finansinį raštingumą?
Skirtingų tyrimų rezultatai rodo, kad vykstanti technologijų revoliucija keičia mūsų įpročius dėl atsiskaitymo, elgesio su pinigais ir tai paliečia ne tik mus, bet ir vaikus ar jaunimą, todėl keičiasi ir vaikų, jaunimo finansinio raštingumo ugdymas.

Patarimai kokius dokumentus būtina išsisaugoti perkant naudotą automobilį
Svarstant pirkti naudotą automobilį, patariame saugoti ne tik pirkimo pardavimo sutartį, bet ir daugiau dokumentų, kurie ateityje gali padėti išvengti rizikų, susijusių su įsigytu automobiliu.

Kliento ABC: ką žinoti, kad galiotų prekių grąžinimas ar garantija?
Ieškodami naujo daikto, vargu ar visada susimąstome, o kas bus, jei prekę norėsiu grąžinti arba paslauga nebus suteikta? O ką daryti, kai prekę tenka grąžinti, o pardavėjas nevykdo įsipareigojimų. Keli patarimai, kaip tokiose situacijose išvengti nepatogumų.

Paprastai apie asmeninių finansų valdymą
Finansinis saugumas yra svarbus visiems, tačiau kartais klaidingai manoma, kad jį susikurti gali tik tie, kurių pajamos didelės. Tiesa kitokia – tereikia šiek tiek disciplinos planuojant savo išlaidas ir tinkamų įrankių, palengvinančių šią rutiną.

Kaip biudžeto stebėjimas padės sutaupyti atostogoms
Jungtinėje Karalystėje atliktas tyrimas atskleidė, kad vidutiniškai nereikšmingiems pirkiniams britai kasdien išleidžia 12 svarų sterlingų ir nors skaičių, kiek tokių išlaidų patiria lietuviai, nėra, galima spėti, kad jos taip pat egzistuoja. Tad kaip sutaupyti šiuos pinigus ir paversti juos į įsimintinas atostogas?

Kodėl verta išbandyti naująją „Viena sąskaita“ saugyklos funkciją?
Kur šiuo metu laikote įvairius dokumentus, tokius kaip skirtingos sutartys, draudimo polisai, garantijos, pirkimo kvitai?

„Viena sąskaita“ biudžeto įrankis: kam jis reikalingas ir kaip jis veikia?
Sutaupyti ateičiai, atostogoms ar svajonių pirkiniams nori kiekvienas, tačiau ne visiems to pasiekti lengva. Manome, kad mums trūksta žinių finansų valdymui, laiko išlaidų sekimui ir fiksavimui, nežinome, nuo ko pradėti, ar neturime pakankamai drausmės. Visas šias problemas išspręsti ir atsakingiau prižiūrėti savo finansus padės naujas „Viena sąskaita“ biudžeto įrankis. Kam jis reikalingas ir kaip veikia?

„Viena sąskaita“ naujienos: patogiai tvarkyti biudžetą ir turimus dokumentus
„Viena sąskaita“ verčia naują veiklos puslapį ir tampa platforma, skirta visų namų finansų valdymui. Nuo šiol čia bus galima ne tik itin patogiai, vienoje vietoje, apmokėti visas sąskaitas, bet ir tvarkyti visų namų finansus ar saugoti svarbiausius dokumentus.