Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Ar žinai?

Kaip biudžeto stebėjimas padės sutaupyti atostogoms

2024-05-20

Jungtinėje Karalystėje atliktas tyrimas atskleidė, kad vidutiniškai nereikšmingiems pirkiniams britai kasdien išleidžia 12 svarų sterlingų ir nors skaičių, kiek tokių išlaidų patiria lietuviai, nėra, galima spėti, kad jos taip pat egzistuoja. Tad kaip sutaupyti šiuos pinigus ir paversti juos į įsimintinas atostogas?

Daugiau

Kodėl verta išbandyti naująją „Viena sąskaita“ saugyklos funkciją?

2024-05-15

Kur šiuo metu laikote įvairius dokumentus, tokius kaip skirtingos sutartys, draudimo polisai, garantijos, pirkimo kvitai?

Kol jų neprisireikia, galvos neskauda, bet atsiradus poreikiui išsiaiškinti, kada baigiasi, pavyzdžiui, neseniai įsigytos skalbimo mašinos draudimas, namai dažnai verčiami aukštyn kojomis ieškant to vieno dokumento ir pirkimo kvito.

Daugiau

„Viena sąskaita“ biudžeto įrankis: kam jis reikalingas ir kaip jis veikia?

2024-04-10
Sutaupyti ateičiai, atostogoms ar svajonių pirkiniams nori kiekvienas, tačiau ne visiems to pasiekti lengva. Manome, kad mums trūksta žinių finansų valdymui, laiko išlaidų sekimui ir fiksavimui, nežinome, nuo ko pradėti, ar neturime pakankamai drausmės. Visas šias problemas išspręsti ir atsakingiau prižiūrėti savo finansus padės naujas „Viena sąskaita“ biudžeto įrankis. Kam jis reikalingas ir kaip veikia?
Daugiau

„Viena sąskaita“ naujienos: patogiai tvarkyti biudžetą ir turimus dokumentus

2024-04-04
„Viena sąskaita“ verčia naują veiklos puslapį ir tampa platforma, skirta visų namų finansų valdymui. Nuo šiol čia bus galima ne tik itin patogiai, vienoje vietoje, apmokėti visas sąskaitas, bet ir tvarkyti visų namų finansus ar saugoti svarbiausius dokumentus.
Daugiau

Finansų planavimas pagal istorinius šildymo sąskaitų duomenis

2023-12-01
Šildymo sąskaitos kaitina lietuvių mintis kasmet: laukdami naujo šildymo sezono skaitome ekspertų ir politikų kainų prognozes, o jam prasidėjus piktinamės sumomis, kurias turime išleisti, kad namuose būtų šilta. Vis dėlto retas analizuojame, kaip kito šildymo sąskaitos per pastaruosius kelerius metus, o būtent tokia analizė padėtų kur kas tiksliau planuoti savo namų ūkio finansus. Tad kaip tarp 2019 ir 2023 m. kito šildymo sąskaitos, kokią dalį visų mokesčių mokėjome būtent šildymui ir kas Lietuvoje mokėjo mažiausiai?
Daugiau

Kodėl šildymo kainų kritimą pastebime kur kas mažiau nei jų augimą?

2023-11-21
Prasidėjęs šildymo sezonas ir vėl skatina žmones nerimauti, o lyginant kainas su pernykštėmis daugelis pastebi menką sąskaitos augimą. Vis dėlto stebint istorinius duomenis matyti, kad šildymo sąskaitos nėra nuolat augančios: jos tai didėja, tai krenta. Tad kaip atrodė šildymo kainos per pastaruosius dešimt metų ir kodėl esame linkę pastebėti tik augimą, bet nesidžiaugti kainų kritimu?
Daugiau

3 klaidos, kurių išvengę galėsite sumažinti šildymo kainas

2023-10-24
Pastaraisiais metais elektros, dujų ir šildymo sąskaitos buvo gerokai didesnės nei esame pratę mokėti, tad verta apsvarstyti galimybes taupyti ne tik elektrą, bet ir šilumą namuose. Kaip tai įmanoma?
Daugiau

Noriu ir už namo bendrijos paslaugas mokėti platformoje „Viena sąskaita“: ką daryti?

2023-10-03
Ar žinote, kad „Viena sąskaita“ paskyroje yra įmanoma atsiskaityti už bet kurio daugiabučio bendrijos paslaugas? Jei už jas vis dar turite mokėti atskirai ir to daryti mūsų platformoje negalite, kviečiame šiuo straipsniu pasidalinti su bendrijos pirmininku. Čia dalinamės trumpa informacija apie paslaugą, jos naudas ir keliais patarimais, kaip lengviau įtikinti bendrijos pirmininką pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su „Viena sąskaita“.
Daugiau

Per praėjusius metus „Viena sąskaita“ komanda ir klientai Ukrainai paaukojo 163,7 tūkst. eurų

2023-01-24
Nuo karo pradžios „Viena sąskaita“ komanda ir klientai paramai Ukrainai skyrė 163,7 tūkst. eurų. Vos prasidėjus karui bendrovės akcininkai skyrė 100 tūkst. eurų, kitą dalį – 63,7 tūkst. eurų – suaukojo platformos vartotojai.
Daugiau

Šildymo sąskaitos: kaip jas sumažinti?

2022-11-23
Aukštumas siekiančios elektros kainos išmokė taupyti elektrą, tačiau ar įmanoma taupyti šildymą? Atsakymas vienareikšmis – taip, mat jei šiluma namus palieka per nesandarius langus, duris ir įvairius kitus plyšius, sunaudojama daugiau energijos ir didėja šildymo sąskaita. Ar esate girdėję apie skersvėjų gaudykles? O ar žinote, kaip storos užuolaidos gali mažinti išlaidas šildymui? Jei ne, kviečiame skaityti tekstą ir sužinoti kelis gudrius būdus, padėsiančius išlaikyti šilumą namuose.
Daugiau

Energijos taupymo namuose gidas, padėsiantis sumažinti komunalinių paslaugų sąskaitas

2022-10-24
Išaugusios komunalinių paslaugų sąskaitos ne vieną privertė ieškoti būdų taupyti. Tam, kad tai daryti būtų lengviau, parengėme pilnavertį taupymo namuose gidą, kuris apima visus kasdienos scenarijus, reikalaujančius elektros, dujų ar vandens.
Bene daugiausiai elektros, dujų ir vandens sunaudojama VIRTUVĖJE, tad verta sužinoti, kokie pokyčiai gali padėti sutaupyti.
Daugiau

Būsto šildymo išlaidų kompensacijos – kas ir kaip jas gali gauti?

2022-10-07
Vėstant orams daugelį ima neraminti šildymo sezonas, kuris, teigiama, bus brangesnis nei pernai. Būtent todėl itin svarbu žinoti apie savo namų ūkio galimybes gauti kompensacijas už išlaidas šildymui, kurios teikiamos ne tik sunkiai besiverčiantiems,bet ir vidutines pajamas gaunantiems gyventojams. Šildymo išlaidos kompensuojamos nepriklausomai nuo to, kokiu kuru yra šildomasi. Dalinamės svarbiausia informacija apie kompensacijas už išlaidas šildymui.
Daugiau

Alytaus miesto savivaldybės ir „Viena sąskaita“ pastangomis sąskaitos už komunalines paslaugas gyventojus pasieks patogiau

2022-09-20
Platformai „Viena sąskaita“ pradėjus bendradarbiauti su Alytaus miesto savivaldybe, Alytaus gyventojai už Alytaus miesto įmonių UAB „Alytaus šilumos tinklai“, UAB „Dzūkijos vandenys“ ir UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“ paslaugas sąskaitas gaus kartu, viename voke, ir internete, mokėjimų platformoje www.vienasaskaita.lt. Toks sprendimas leis taupyti lėšas miesto savivaldybei, o gyventojams suteiks galimybę šias sąskaitas patogiau pasiekti internetu, apmokėti jiems patogiu metu, be jokių papildomų išlaidų už įmokos priėmimą.
Daugiau

Atsakymai į 4 svarbius klausimus, susijusius su nepriklausomo elektros tiekėjo pasirinkimu

2022-05-19
Elektros energijos rinkos liberalizavimo antrasis etapas eina į pabaigą – visi, per metus sunaudojantys ne mažiau nei 1000 kWh elektros, turi pasirinkti nepriklausomą tiekėją iki birželio 18 d. Vis dėlto apie pusė turinčių pasirinkti tiekėją to dar nepadarė, mat klausimų kyla labai daug. Atsakome kelis jų ir tikimės, kad tai palengvins sprendimo priėmimą.
Daugiau

Elektros energijos tiekėjo pasirinkimas: viena ar dvi laiko zonos?

2022-05-08
Artėjant elektros rinkos liberalizavimo pabaigai, kai iki birželio 18 d. nepriklausomus elektros tiekėjus turi pasirinkti didžioji dauguma šalies namų ūkių, žmonėms kyla daug klausimų – kaip pasirinkti. Vienas jų – kokį planą rinktis: vienos ar dviejų laiko zonų.
Daugiau

Kaip sąskaitos ir būsto draudimai gali padėti išvengti finansinių sunkumų?

2022-04-28
Prieš porą mėnesių specializuota mokėjimų platforma „Viena sąskaita“ savo klientams pasiūlė dvi naujas draudimo paslaugas – sąskaitos draudimą ir būsto valdytojo civilinės atsakomybės draudimą. Paslaugas jau įsigiję „Viena sąskaita“ klientai teigia, kad užsakymas buvo ypač paprastas ir šiandien jie jaučiasi ramiau dėl priimto sprendimo valdyti savo šeimos finansines rizikas.
Daugiau

„Viena sąskaita“ klientams siūlo apdrausti būstą ir komunalinių paslaugų sąskaitas

2022-03-25
Komunalinių paslaugų kainoms didėjant ir neužtikrintumui dėl ateities augant, platforma „Viena sąskaita“ klientams siūlo būsto valdytojo civilinės atsakomybės ir sąskaitos draudimo paslaugas.
Daugiau

Kaip sumažinti elektros sąskaitą pakeitus vos kelis įpročius buityje?

2022-03-01
Kai sparčiai auga elektros energijos sąskaitos, tenka perplanuoti asmeninius finansus arba rasti būdų, kaip sumažinti elektros energijos suvartojimą. Galimybių yra: pakeitus kelis įpročius namuose, ekspertų teigimu sutaupyti galima 10 proc. ir daugiau elektros, kas, žinoma, atsispindėtų ir elektros sąskaitose. Jeigu norite mokėti už elektrą mažiau ir atsiskaityti be didelio nerimo, pažiūrėkite, gal kai kurie patarimai bus itin paprastai įgyvendinami.
Daugiau

Kompensacija už šildymą ir mokėjimų atidėjimas: kas ir kaip gali tuo pasinaudoti?

2022-01-24
Šildymo kainos Lietuvoje auga, o jų kritimo ekspertai neprognozuoja. Tai kelia nerimą daugeliui, nes ne visi žino apie galimybę pasinaudoti valstybės teikiamu šildymo sąskaitų kompensavimu ar mokėjimų atidėjimu. Kas gali pasinaudoti šiomis galimybėmis, kad komunaliniai mokesčiai netaptų didele našta, ir kaip palengvinti šildymo sąskaitų kuriamą finansinę naštą?
Daugiau

Elektros tiekėjo pasirinkimas – kokie pokyčiai laukia

2021-01-28
Dabar visi elektros energijos vartotojai gali laisvai rinktis elektros energijos tiekėją ir keisti jį, lyg tai būtų nauji mobilaus ryšio operatorių planai ar kitos paslaugos.
Pasirinkti nepriklausomą elektros energijos tiekėją laiku itin svarbu, kad jums netektų naudotis laikino, garantinio elektros tiekėjo paslaugomis, kurios bus apmokestinamos papildomai.
Daugiau

Komunaliniai mokesčiai ir šeimos biudžeto planavimas

2020-10-07
Kai į pagalbą pasitelkiate statistiką, mėnesio išlaidas planuoti lengviau, nei prognozuoti orus. Tiesa, nėra lengva patiems sekti savo išlaidas, o juo labiau kaupti duomenis ir braižyti grafikus, bet norintys išvengti kruopštumo ir atidumo reikalaujančios veiklos, gali tiksliai žinoti visas savo išlaidas už komunalines ir kitas kasmėnesines sąskaitas be papildomų pastangų.
Daugiau

Būsto sąskaitų apmokėjimas – septyni klaidingi įsitikinimai

2020-02-14
Manote, kad sąskaitų apmokėjimas – sudėtingas procesas? Taip manyti įprasta, ypač jeigu gaunate visas sąskaitas atskirai ir tenka už jas atsiskaityti atskirais pavedimais. Tačiau jeigu turite paskyrą specializuotoje platformoje „Viena sąskaita“ , kuri už jus surenka sąskaitas, pateikia iš teikėjų gaunamus duomenis ir leidžia atsiskaityti už visas paslaugas vienu kartu – visas sudėtingumas dingsta.
Daugiau

M. Mikutavičiaus įgarsinta reklama paskatino N.Pareigytę-Rukaitienę pakeisti savo įpročius

2019-10-24
Vienas butas ir mažiausiai 4–5 sąskaitos kas mėnesį pašto dėžutėje vien už komunalines paslaugas. O kiek jų sulaukiate iš viso, kai riekia apmokėti kelių asmenų telefono sąskaitas, atsiskaityti už televiziją, internetą? O jeigu butai du? Trys? Jeigu turite sodo namelį ar garažą? Pasiklysti – nesunku, bet ar būtina?
Daugiau

Vilniečiai nuo šiol sąskaitas apmokėti galės patogiau

2019-09-25
Intensyvus gyvenimo tempas verčia ieškoti kuo efektyvesnių ir patogesnių paslaugų, kurios taupo ir laiką, ir kantrybę. Kiekvieną mėnesį mokame mokesčius ir svarbu, kad viską atliktume be klaidų, neliktume skolingi ar nesumokėtume per daug. Vilniečiai kaip niekada anksčiau gali patogiai atsiskaityti platformoje „Viena sąskaita“, nes dabar visi didžiausi sostinės paslaugų teikėjai jai pateikia duomenis ir apmokėti už daugelį paslaugų pakanka vieno mygtuko paspaudimo.
Daugiau

Mitai, trukdantys patogiai sumokėti būsto mokesčius

2019-09-19
Tikriausiai ne visi mėgsta, bet kiekvieną mėnesį privalo apmokėti sąskaitas už suteiktas komunalines, televizijos, ryšio ir kitas paslaugas. Įpratę prie vieno mokėjimo būdo nenorime nieko keisti, nors pasirinktas būdas netaupo laiko ir nėra patogus. Kokie mitai trukdo lengviau ir greičiau sumokėti už paslaugas, savo patirtimi dalijasi aktorius Eimutis Kvoščiauskas.
Daugiau

Kauniečių aptarnavimo centro „Mano Kaunas“ sąskaitų pristatymas ir apmokėjimas

2019-06-12
Kauno miesto komunalinių paslaugų teikėjų sąskaitos gyventojus pasiekia vienu kartu. Bendrovių „Kauno energija“, „Kauno butų ūkis“, „Kauno švara“, „Kauno vandenys“ vienu adresu teikiamų paslaugų sąskaitos pristatomos viename voke arba vienoje interneto mokesčių platformoje www.vienasaskaita.lt.
Daugiau

Kaip sumokėti komunalinius mokesčius? Instrukcija nuo A iki Z

2018-09-04
Pristatome vieną iš atsiskaitymo metodų, su kuriuo visas mėnesines sąskaitas galima apmokėti vienu bendru pavedimu.
Daugiau

Mokesčių atmintinė naujakuriams: 4 svarbiausi patarimai

2018-08-24
Įsigijus naujus namus, gyventojus užgriūna ne tik galvosūkiai, kaip įsirengti būstą, kokius baldus ir interjero sprendimus pasirinkti, bet ir būtinybė pasirašyti naujas sutartis su komunalinių paslaugų tiekėjais. Deja, praktikoje naujų mokėtojų registracija tiekėjų sistemose atliekama ne visada laiku ir sklandžiai, dėl ko neretam namų ūkiui anksčiau ar vėliau tenka padenginėti ...
Daugiau

9 patarimai, kaip mokesčiams išleisti mažiau

2018-08-09
Norite sutaupyti vandens? Duše prauskitės su antrąja puse. Ne, tai ne pokštas – specialistai teigia, kad toks santykius gerinantis prausimosi būdas gali sutaupyti iki 50 proc. vandens. O kaip sunaudoti kuo mažiau elektros energijos ir neišdeginti daug dujų? ...
Daugiau

Kuo skiriasi mokesčių mokėjimas naudojantis specializuota platforma, nuo atsiskaitymo naudojantis elektronine bankininkyste

2018-07-12
Žinant, jog pagal interneto skvarbą ir spartą mūsų valstybė pirmauja Europoje, atsiskaitymai internetu atrodo, kaip vienas racionaliausių būdų atsiskaityti ir už komunalines ar kitas paslaugas. Galimybių tai padaryti yra ne viena ...
Daugiau

Kaip mokesčių mokėjimas susijęs su būsto paskola

2018-06-14
Laiku neapmokėta vos kelių eurų sumos sąskaita gali pakišti koją, siekiant gauti banko paskolą būstui. Ekspertai įspėja, kad vėluojančios įmokos už komunalines paslaugas gadina asmens kredito istoriją ir gali gerokai ...
Daugiau

Paaukoti galima be didelių pastangų

2018-06-08
Nuo 2016 m. gruodžio mėnesio atsiskaitymo sistemos Vienasąskaita.lt klientai, mokėdami mokesčius, gali paaukoti socialiniams projektams. Kartą per mėnesį už namų ūkio ir kitas paslaugas atsiskaitantiems gyventojams pasiūloma suapvalinti sąskaitos ...
Daugiau

Kaip planuoti vasaros išlaidas: 5 taisyklės atostogautojams

2018-05-23
Artėjanti vasara jau gundo kasmetiniais atostogų malonumais, tačiau kartu su jais dažnas poilsiautojas neišvengia ir įprastinių šiltojo sezono rūpesčių. Pasirodo, vasarą gali apkartinti ne tik netikėtai atsiradę papildomi „atostoginiai“ ...
Daugiau

Vilniečių patogumui – detalios elektroninės „Vilniaus šilumos tinklų“ sąskaitos

2018-04-06
Nuo šiol apie tai, kokios kainos ir įmokos sudaro sąskaitą už šildymą, galės patogiai internetu sužinoti kiekvienas namų ūkis. AB „Vilniaus šilumos tinklai“ kartu su atsiskaitymų sistema „Viena sąskaita“ įdiegė atnaujinimus, kurie gyventojams suteiks galimybę parsisiųsti detalią elektroninę sąskaitą bei pasitikrinti, kiek ir už ką tiksliai yra mokama. ...
Daugiau