Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sužinoti daugiau.
Radote klaidą? Praneškite
Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Privatumo politika

Bendrosios nuostatos

 1. Ši Privatumo politika įsigalioja nuo 2016 m. liepos 1 dienos.
 2. UAB „Viena Sąskaita“ gerbia asmens privatumą ir deda visas įmanomas pastangas, siekdama užtikrinti šiame tinklalapyje tvarkomų asmens duomenų bei kitos informacijos saugumą ir konfidencialumą.
 3. Lankydamasis šiame tinklalapyje ir (ar) naudodamasis jame esančia informacija ir (ar) paslaugomis, Klientas pripažįsta ir patvirtina, kad susipažino su šia Privatumo politika, ją suprato ir su ja sutinka. UAB „Viena Sąskaita“ pasilieka teisę savo nuožiūra keisti šias Privatumo politikos nuostatas, todėl, lankydamasis šiame tinklalapyje, Klientas turi pareigą įsitikinti, jog yra susipažinęs su naujausia Privatumo politikos versija, kuri bus pateikiama tinklalapyje www.vienasaskaita.lt.

Asmens duomenų tvarkymas

 1. Registracijos metu Jūsų pateikti asmeniniai duomenys (vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono nr. ir pan.), naudojami tik sklandžiam paslaugų teikimo užtikrinimui. Be Jūsų sutikimo duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims, nesusijusioms su tiesioginiu paslaugos teikimu.
 2. Klientas gali lankytis www.vienasaskaita.lt tinklalapyje nesuteikęs apie save jokios informacijos, tačiau, jeigu Klientas nori pradėti naudotis paslauga Viena Sąskaita, turi pateikti el. pašto adresą ir/ar telefono numerį, taip pat vardą, pavardę, bei mokėtojo kodus (priklausomai nuo paslaugų, už kurias Klientas nori mokėti per Viena Sąskaita sistemą).
 3. Kai kurie www.vienasaskaita.lt tinklalapyje esantys duomenys, kuriuos UAB „Viena Sąskaita“ gauna tiesiogiai iš Kliento ir (ar) iš viešų duomenų rinkmenų, gali būti laikomi asmens duomenimis, todėl šie duomenys tvarkomi laikantis Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimų bei šių Privatumo politikos nuostatų.
 4. Paprastai Viena Sąskaita tvarko šiuos asmens duomenis: vardas, pavardė; el. pašto adresas; mobilaus telefono Nr., asmens kodas; adresas; bet kokia kita informacija, kurią pateiksite.
 5. Duomenys, kuriuos Klientas pateikia, yra tvarkomi šiais tikslais: patikrinti asmens duomenų pas paslaugos teikėjus teisingumą, atliktų įmokų perdavimui, svarbios informacijos pateikimui Klientui.
 6. Visa aukščiau išvardinta informacija, apie Kliento asmens duomenis, be Kliento sutikimo nebus perduodama jokiems tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja taikytini teisės aktai ar tai reikalinga paslaugų teikimo tikslais.
 7. Kliento asmens duomenys (žr. 4 punktą) saugomi tiek, kiek tai reikalinga paslaugos teikimui ir kiek tą daryti įsipareigoja Lietuvos Respublikos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos bei kiti įstatymai.

Bendrosios nuostatos

 1. www.vienasaskaita.lt tinklalapyje gali būti naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai yra mažos rinkmenos, siunčiamos į Kliento tinklo naršyklę ir saugomos Kliento kompiuterio kietajame diske. Slapukai perkeliami į Kliento kompiuterį pirmą kartą apsilankius šiame tinklalapyje. Vėliau slapukai naudojami Kliento kompiuterio identifikavimui ir palengvina Kliento prieigą prie www.vienasaskaita.lt tinklalapio ar jame esančios informacijos. Klientas sutinka, kad būtų naudojami slapukai. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Klientas gali pakeisti savo naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tačiau tokiu atveju kai kurios www.vienasaskaita.lt tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Informacijos saugumo užtikrinimas

 1. Viena Sąskaita siekia užtikrinti kiek įmanoma didesnį informacijos saugumą. Siekdama apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, naudojimo, kopijavimo ar atskleidimo, Viena Sąskaita naudoja įvairias technines ir fizines saugumo priemones.

Baigiamosios nuostatos

 1. UAB „Viena Sąskaita“ turi teisę bet kada vienašališkai pakeisti Privatumo politiką, o tokie pakeitimai įsigalioja po jų paskelbimo svetainėje. Jei vartotojas po Privatumo politikos pakeitimų paskelbimo naudojasi svetainės paslaugomis, laikoma, kad jis sutinka su visais pakeitimais. Vartotojui nesutinkant su pakeistu Privatumo politikos turiniu, jis praranda teisę naudotis paslaugomis, o taip pat privalo nedelsiant panaikinti savo registraciją svetainėje.