Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Laukiame jūsų sutikimo

Svetainėje ir mobilioje programėlėje naudojame slapukus (angl. cookies), kurie padeda užtikrinti galimybę naršyti toliau, įsiminti naršymo patirtį, geriau suprasti lankytojų lūkesčius, analizuoti tendencijas ir tobulinti paslaugą. Duotą sutikimą dėl slapukų galima bet kada pakeisti interneto naršyklės nustatymuose.

Komanda

Susipažinkime

Šarūnas
Generalinis direktorius
Vienasąskaita.lt superherojus, akylai stebintis pokyčius, planuojantis ir meistriškai savo vizijas paverčiantis mūsų visų vizijomis. Dėl ryžto ir ambicijų įgyvendinti užsibrėžtus tikslus juo pasitiki ir akcininkai, ir verslo partneriai. Slaptas, bet sunkiai įgyvendinamas mūsų kolektyvo siekis – jį praaugti.
Vaida
Verslo plėtros vadovė
Reikli ir griežta sau, bet paslaugų teikėjams – geriausia draugė. Norintiems dirbti drauge, visus jų klausimus paverčia atsakymais, meistriškai ruošia sutartis, dar greičiau jas suderina ir pasirūpina, kad klientai galėtų kuo didesniam paslaugų teikėjų būriui sumokėti naudojantis Vienasąskaita.lt.
Julija
Produkto vadovė
Be jos iniciatyvos, pastabumo ir žinių, kaip keičiasi ir tobulėja paslaugos internete, kokie mūsų klientų įpročiai, jokie savitarnos sistemos pakeitimai, tobulinimai ar atnaujinimai būtų neįmanomi. Kaip ir staigmenos organizuojant „tortadienius“, keliones ar kitas pramogas. Ji – mūsų komandos siela!
Aleksandr
IT skyriaus vadovas
Technologiniai sprendimai, programavimo kalbos, naujienos skaitmeniniame pasaulyje – jo žinioje. Šis geležinės kantrybės, atidus ir geranoriškas programuotojų mokytojas, visuomet geriausiai žino, kur paspaudus mygtuką „Mokėti“ nukeliauja informacija ir kaip pasiskirsto įmokos.
Viktorija
Buhalterė
Visos sąskaitos, įmokos ir įplaukos – jos karalystė. Vos pastebėjus klaidą ar nesutapimą atliekant pavedimą, Viktorija patikrins ir prireikus susisieks. Kol mes visi dar miegame, ji jau rūpinasi, kad visų klientų atlikti mokėjimai sėkmingai pasiektų kiekvieną paslaugų teikėją
Reda
Rinkodaros vadovė
Vienintelė kolektyve, nemokanti persukti reklamos, net jeigu ji trukdo žiūrėti gerą filmą. Tuomet, kai nenaršo socialiniuose tinkluose, rūpinasi, kad žinia apie „Vieną sąskaitą“ sklistų kuo plačiau ir kad paslauga augtų kartu su klientų lūkesčiais.
Inga
Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė
Racionalumo ir ramybės įsikūnijimas. Magiškos galios: klausyti ir išgirsti, visada rasti tinkamiausią klientui sprendimą bei šiuos gebėjimus paslaptingu būdu suteikti visoms skambučių centro bitutėms. Visgi, jeigu dėl neaiškių priežasčių magija nesuveikia, rašykite: vadovas@vienasaskaita.lt.
Laura
Veiklos procesų vadovė
Geriausiai spėjanti ateitį ir galinti atsakyti, kada klientai gaus popierines sąskaitas, kada kokių klausimų jiems gali iškilti ir iš anksto žinanti kaip nuraminti, rasti sprendimą ir pagelbėti tiems, kurie ieško atsakymų kreipdamiesi telefonu, elektroniniu paštu ar per pokalbių langą svetainėje.