Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Rekomendacijų programos taisyklės

„Viena sąskaita“ rekomendacijų programos taisyklės

Galioja nuo 2023-12-01

Kiekviena rekomendacija, išsiųsta skiltyje „Gaukite 10 €“, ir jums, ir draugui gali uždirbti po 10 €! Visi rekomendacijas išsiuntę ir jas priėmę asmenys dalyvauja Vienasąskaita.lt rekomendacijų programoje.

  1. Rekomendaciją siųskite spausdami mygtuką „Išsiųsti rekomendaciją“.
  2. Nukopijuotą tekstą ar rekomendacijos nuorodą išsiųskite draugui jums patogiausiu būdu, pvz.: el. paštu. Ta pačia nuoroda galite dalintis su visais draugais!
  3. Draugas su šiuo kodu gali registruotis tik tuomet, jeigu iki šiol neturi aktyvios Vienasąskaita.lt paskyros ar paskyra jam nėra sukurta, vykdant įsipareigojimus paslaugų teikėjams. Rekomendacijos nuoroda galioja tik registruojantis naršyklėje (mobilioje programėlėje šio kodo įvesti negalima).
  4. Draugas būtinai turi užsiregistruoti su rekomendacijos nuoroda ir per 6 mėnesius nuo registracijos pradžios, pasirinkęs mokamą paslaugos planą, atlikti bent vieną mokėjimą paskyroje.
  5. Vos tik draugas įvykdo šias lengvas užduotis laiku jūs abu savo paskyroje matote patvirtinimą, kad galite išsimokėti uždarbį!
  6. Jeigu Draugas per 6 mėnesius neįvykdo užduočių, ši rekomendacija sustabdoma ir nei Rekomenduotojas, nei Draugas už ją atlygio negauna.
  7. Atlygį Rekomenduotojui ir Draugui pervedame, kai skiltyje „Gaukite 10 €“ kiekvienas spusteli mygtuką „Išmokėti“ ir pateikia pavedimui reikalingus duomenis. Nesulaukę kreipinio pinigus saugome paskyroje.
  8. Uždirbtą sumą į banko sąskaitą galima pervesti per 6 mėnesius. Praėjus šiam laikotarpiui, sumos galiojimas pasibaigia ir pavedimo atlikti nebegalima!
  9. Įtarus ir/ar nustačius sukčiavimą siekiant pasipelnyti, „Viena sąskaita“ turi teisę be išankstinio įspėjimo pašalinti Rekomenduotoją ir Draugą iš rekomendacijų programos ir nesumokėti uždirbtos sumos.
  10. Rekomendacijų programos „Gaukite 10 €“ sąlygos ir taisyklės gali būti keičiamos vienašališkai, prieš tai informavus visus programos dalyvius ir suteikus galimybę per numatytą laiką pervesti uždirbtą sumą.

Aktuali redakcija nuo 2020-10-01

Aktuali redakcija nuo 2018-09-01