Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Rekomendacijų programos taisyklės

„Viena sąskaita“ rekomendacijų programos taisyklės

Galioja nuo 2020-10-01

Kiekviena rekomendacija, išsiųsta skiltyje „Gaukite 7 €“, ir jums, ir draugui gali uždirbti po 7 €! Visi rekomendacijas išsiuntę ir jas priėmę asmenys dalyvauja Vienasąskaita.lt rekomendacijų programoje.

 1. Rekomendaciją siųskite spausdami mygtuką „Išsiųsti rekomendaciją“.
 2. Nukopijuotą tekstą ar rekomendacijos nuorodą išsiųskite draugui jums patogiausiu būdu, pvz.: el. paštu. Ta pačia nuoroda galite dalintis su visais draugais!
 3. Draugas su šiuo kodu gali registruotis tik tuomet, jeigu iki šiol neturi aktyvios Vienasąskaita.lt paskyros ar paskyra jam nėra sukurta, vykdant įsipareigojimus paslaugų teikėjams. Rekomendacijos nuoroda galioja tik registruojantis naršyklėje (mobilioje programėlėje šio kodo įvesti negalima).
 4. Po registracijos Draugas turi per 6 mėnesius suspėti įvykdyti 3 užduotis:
  1. 4.1. Užsiregistruoti paspaudus gautą rekomendacijos nuorodą (tikėtina, kad ši užduotis jau įvykdyta);
  2. 4.2. Pasirinkti paslaugos planą „Lankstus“;
  3. 4.3. Naudojantis planu „Lankstus“ ne mažiau kaip 3 mėnesius atsiskaityti platformoje Vienasąskaita.lt.
 5. Jeigu Draugas suspėja visas 3 užduotis atlikti per 6 mėnesius, nėra svarbu ar jis mokėjimus atlieka iš eilės, ar su pertraukomis.
 6. Jeigu Draugas per 6 mėnesius neįvykdo užduočių, ši rekomendacija sustabdoma ir nei Rekomenduotojas, nei Draugas už ją atlygio negauna.
 7. Kai Draugas įvykdo visas 3 užduotis, ir Rekomenduotojas, ir Draugas gauna pranešimą apie uždarbį Vienasąskaita.lt platformos pranešimų skiltyje bei mato paskaičiuotą atlygio sumą skiltyje „Gaukite 7 €“.
 8. Atlygį Rekomenduotojui ir Draugui pervedame, kai skiltyje „Gaukite 7 €“ kiekvienas spusteli mygtuką „Išmokėti“ ir pateikia pavedimui reikalingus duomenis. Nesulaukę kreipinio pinigus saugome paskyroje.
 9. Rekomendacijos, kurių sąlygų Draugai nespėjo įgyvendinti iki 2020-06-01 sustabdomos ir už jas atlygis neskaičiuojamas.
 10. Už rekomendacijas, kurių sąlygas Draugai spėjo įgyvendinti iki 2020-06-01, atsiskaitoma vadovaujantis ankstesnėmis „Viena sąskaita“ rekomendacijų programos taisyklėmis. Atlygį gauna tik Rekomenduotojas, o paskaičiuota atlygio suma rodoma skiltyje „Gaukite 7 €“. Dėl šios sumos išmokėjimo Rekomenduotojas turi kreiptis iki 2020.12.31 dienos. Vėliau ši pinigų suma anuliuojama ir galimybės juos persivesti į savo sąskaitą nelieka.
 11. Rekomendacijų programos „Gaukite 7 €“ sąlygos ir taisyklės gali būti keičiamos vienašališkai, prieš tai informavus visus programos dalyvius ir suteikus galimybę per numatytą laiką įvykdyti sąlygas bei persivesti uždarbį.

Aktuali redakcija nuo 2018-09-01