Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Ar žinai?

Būsto sąskaitų apmokėjimas – septyni klaidingi įsitikinimai

2020-02-14
 1. Manote, kad sąskaitų apmokėjimas – sudėtingas procesas?

  Taip manyti įprasta, ypač jeigu gaunate visas sąskaitas atskirai ir tenka už jas atsiskaityti atskirais pavedimais. Tačiau jeigu turite paskyrą specializuotoje platformoje „Viena sąskaita“ , kuri už jus surenka sąskaitas, pateikia iš teikėjų gaunamus duomenis ir leidžia atsiskaityti už visas paslaugas vienu kartu – visas sudėtingumas dingsta.

 2. Manote, kad patikimiau sąskaitas apmokėti „gyvai“?

  Deja gyventojai dažniau turi skolų ar permokų tuomet, kai patys skaičiuoja mokėtiną sumą, įsirašo paslaugų tarifus, nes aritmetinių klaidų ar neteisingai nurodyto paslaugos tarifo niekas už juos neištaiso. Specializuotoje sistemoje Vienasąskaita.lt duomenys, kuriuos pateikia paslaugų teikėjai, į bendrą sąskaitą sukeliami automatiškai ir gyventojas gali matyti pateiktą mokėtiną sumą, mėnesinį mokestį, naujausią paslaugos tarifą, o deklaravus skaitiklių rodmenis – suskaičiuotą mokėtiną sumą.

 3. Manote, kad įmoka pasiklys?

  Kvitas už atliktą mokėjimą grynųjų pinigų surinkimo vietose ir atliktas pavedimas internetu – vienodai svarūs siekiant įrodyti, kad mokėjimas atliktas. Jausitės daug ramiau, kai visų apmokėtų sąskaitų statusą matysite viename sąskaitų archyve, kuris bus bet kada prieinama prisijungus prie platformos. Be to, pranešimus apie paruoštą sąskaitą, išskirstytus mokėjimus – gausite ir į savo pašto dėžutę, dėl visa ko – kad nepamirštumėte, jog metas sumokėti mokesčius ar įsitikintumėte jog šis darbas atliktas sėkmingai.

 4. Tikite, kad internetu apmokėti sąskaitas gali tik jaunesni?

  Jeigu turite kompiuterį, išmanų telefoną ir internetą, naudojatės elektroninėmis banko paslaugomis, tuomet atsiskaityti už sąskaitas internetu galite ir jūs! Tikrai neverta su šūsnimi sąskaitų bėgti į įmokų surinkimo vietą, nes daug lengviau susikurti paskyrą mokesčių platformoje Vienasąskaita.lt, o jeigu turėsite klausimų – jums padės šis filmukas ( https://www.youtube.com/watch?v=1Ckpuo_ADxA ) arba klientų aptarnavimo skyriaus specialistai, kuriuos galite pasiekti el. paštu info@vienasaskaita.lt arba telefonu 8 700 77 007.

 5. Manote, kad neverta turėti paskyrą specializuotoje sistemoje dėl kelių sąskaitų už komunalines paslaugas?

  Mitas, kad specializuotoje sistemoje galima atsiskaityti tik už komunalines paslaugas. Mūsų platformoje galite sumokėti mokesčius už elektrą, dujas, vandenį, šiukšles, šildymą, telefoną, internetą, televiziją, ugdymo įstaigą, vaiko būrelius ar būsto apsaugą. Ir už viską – vienu kartu ir vienu mokėjimu. Kiek užtruktumėte mokėdami kiekvieną sąskaitą atskirai?

 6. Manote, kad sudėtinga žinoti, kokios išlaidos mokesčiams yra kas mėnesį?

  Iš ties sudėtinga, jeigu reikia visų atsiskaitymų suvestinę daryti patiems. Visiškai kitaip, kai naudojatės www.vienasaskaita.lt platforma – atlikus mokėjimą ši informacija sugula statistikos lange ir galite matyti kaip mokama suma keičiasi skirtingais mėnesiais ir metų laikais, kaip suma pasiskirsto tarp konkrečių paslaugų teikėjų, kaip kinta paslaugų įkainiai ir kt.

 7. Esate įsitikinęs, kad specializuotoje sistemoje galite atsiskaityti tik už nuosavo būsto sąskaitas?

  Netiesa. Jeigu būstą nuomojatės, paskyrą galite turėti savo vardu, jeigu būsto savininkas nebuvo sukūręs anksčiau. O jeigu ji jau sukurta – galite susitarti su savininku, kad suteiktų teisę ir jums atsiskaityti už ten esančių teikėjų sąskaitasSusikurkite savo vieną sąskaitą