Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Ar žinai?

Kauniečių aptarnavimo centro „Mano Kaunas“ sąskaitų pristatymas ir apmokėjimas

2019-06-12

Kauno miesto komunalinių paslaugų teikėjų sąskaitos gyventojus pasiekia vienu kartu. Bendrovių „Kauno energija“, „Kauno butų ūkis“, „Kauno švara“, „Kauno vandenys“ vienu adresu teikiamų paslaugų sąskaitos pristatomos viename voke arba vienoje interneto mokesčių platformoje www.vienasaskaita.lt .

Kauniečiai vietoj šūsnies sąskaitų gauna bendrai pateikiamas 4 įmonių sąskaitas, kurios apjungtos pagal būsto adresą. Kaip teigia Kauno savivaldybės administracijos direktorius Vilius Šiliauskas „norintys už paslaugas atsiskaityti internetu, nebeturi jungtis prie atskirų paslaugų teikėjų savitarnos svetainių, tikrintis sąskaitų duomenų – užtenka prisijungti prie mokėjimo platformos ir už visas paslaugas atsiskaityti vienu mokėjimu. Sąskaitų administravimu rūpinasi viešųjų pirkimų konkursą laimėjęs partneris – mokesčių platforma vienasaskaita.lt.“

Komunalinius mokesčius apmokant internetu, specializuotoje platformoje, ir atsiskaitant tik už bendrovių „Kauno energija“, „Kauno butų ūkis“, „Kauno švara“, „Kauno vandenys“ sąskaitas, paslauga teikiama nemokamai.

Nors išlieka visi kiti atsiskaitymo būdai grynaisiais pinigais ar bankų svetainėse, tačiau patogiausia sąskaitas apmokėti specializuotoje platformoje, kur gyventojams pateikiamos sąskaitos ir detali jų informacija. Apmokėti sąskaitas vienu mokėjimu galima prisijungus interneto svetainėse vienasaskaita.lt arba centro „Mano Kaunas“ puslapyje mano.kaunas.lt.

Naujasis atsiskaitymo būdas bus ne tik patogesnis kauniečiams, bet naudingas ir miestui.

„Kaune diegiama nauja sąskaitų pateikimo ir apmokėjimo už komunalines paslaugas tvarka taupys ne tik žmonių laiką, bet ir pinigus. Pristatant sąskaitas viename voke kaina vietoj dabartinės 0,57 euro (be PVM) sumažės iki 0,25 euro (be PVM). Tai leis Kauno miesto įmonėms sutaupyti apie 100 tūkstančių eurų per metus“, - startuojant projektui teigė Kauno savivaldybės administracijos direktorius Vilius Šiliauskas.

Informacija, susijusi su centro „Mano Kaunas“ sąskaitų pateikimo tvarka teikiama kauniečių aptarnavimo centre „Mano Kaunas“, jų „Facebook“ puslapyje ir nemokamu telefonu 8 800 20 000. Informacija dėl atsiskaitymo mokesčių platformoje www.vienasaskaita.lt teikiama paštu manokaunas@vienasaskaita.lt ir telefonu 8 700 77 007.