Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Laukiame jūsų sutikimo

Svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kurie padeda jus atpažinti, įsiminti naršymo patirtį ir atliktus nustatymus. Kai kurie slapukai būtini, kad puslapis veiktų tinkamai, kiti leidžia geriau suprasti lankytojų lūkesčius. Atšaukti sutikimus galima bet kada savo interneto naršyklės nustatymuose ištrinant įrašytus slapukus.

Paslaugos teikėjas

Teledema, UAB

Teledema, UAB

Apmokėkite savo „Teledema“ sąskaitą už mobilų ryšį ar interneto paslaugas greitai ir patogiai! Su „Viena sąskaita“ vienu mygtuko paspaudimu atsiskaitysite ne tik už mobilųjį ryšį, bet atsiskaitysite ir už kitus komunalinius mokesčius. Užsiregistruokite ir daugiau negaiškite laiko apmokėdami popierines bei elektronines sąskaitas - Vienasąskaita.lt tai leis atlikti internetu, vos vienu mokėjimu. Mokesčių platformoje „Viena sąskaita“ galite greitai ir patogiai atsiskaityti už „Teledema“ ryšio paslaugas: sumokėti sąskaitas už mobilųjį ryšį, mobilų internetą telefone ir kompiuteryje bei kitas suteiktas paslaugas. Užsiregistruokite ir matykite visus svarbiausius apmokėjimus, paslaugų tarifus bei elektronines sąskaitas. Išbandykite „Vienos sąskaitos“ privalumus jau dabar!

Klientų aptarnavimo salonų sąrašas: www.teledema.lt

http://www.teledema.lt

info@teledema.lt

Klientų aptarnavimo tel. nr. 117 (nemokama „Teledema“ informacijos linija), 8 657 82117 (skambinant iš užsienio ar kitų operatorių klientams), 119 (nemokama gedimų registracijos linija).

Registruotis