Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Kaip apmokėti sąskaitas už vandenį, elektrą, dujas, šildymą?

Atsiskaityti už elektrą, dujas, šildymą, vandenį bei kitas paslaugas (internetą, televiziją, ryšio paslaugas) galima grynųjų pinigų surinkimo vietose, internetu, atliekant bankinius pavedimus ar naudojantis specializuota savitarnos platforma. Esame tikri, kad mokesčius sumokėti norite kuo greičiau, todėl rekomenduojame rinktis pastarąjį variantą.

Jeigu naudojatės elektronine bankininkyste – jau žinote, kaip smagu už viską atsiskaityti neišeinant iš namų, Tačiau norint atlikti mokėjimus – tenka sulaukti sąskaitų, pačiam užpildyti visus duomenis bankininkystės sistemoje, atlikti atskirus mokėjimus kiekvienam paslaugos teikėjui. Kai tenka apmokėti ne vieną sąskaitą ir jos gaunamos skirtingu laiku – mokesčių mokėjimas tampa savaitės iššūkiu.

Ilgo proceso išvengti leidžia specializuota mokėjimo platforma „Viena sąskaita“. Mokesčių platformoje galima atsiskaityti už daugiau nei 2000 paslaugų teikėjų paslaugas visoje Lietuvoje. Virš 650 paslaugų tiekėjų, tarp kurių „Ignitis“ už elektrą ir dujas, „Vilniaus vandenys“, „Vilniaus šilumos tinklai“, „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ (VASA), „Kauno energija“, „Kauno vandenys“, „Kauno švara“, „Kauno butų ūkis“, „Klaipėdos energija“, „Klaipėdos vanduo“ ir kt., pateikia mums naujausius duomenis bei detalias sąskaitas, kurias kas mėnesį automatiškai įkeliame į jūsų paskyras. Sistema pati sujungia ir susumuoja skirtingų paslaugų teikėjų mokėjimus į vieną sąskaitą ir leidžia rinktis, kokiu būdu norite atsiskaityti: naudodamiesi elektronine bankininkyste ar artimiausiame banko skyriuje, Lietuvos pašte, Perlo terminale. Kiekvieno mėnesio atsiskaitymas gali būti pilnas arba dalinis, kada patys pasirenkate kiek sumokėti. Svarbiausia – neužmiršti atlikti mokėjimo iki kiekvieno mėnesio 27 dienos, kad kitą mėnesį iš teikėjų surinkti duomenys (skaitiklių rodmenys, gautos įmokos) būtų atnaujinti. Apmokėti būsto sąskaitas paprasta, kai nereikia patiems rinkti sąskaitų, ieškoti pasikeitusių paslaugų tarifų ir atlikti atskirų mokėjimų kiekvienam paslaugos teikėjui.