Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Laukiame jūsų sutikimo

Svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kurie padeda jus atpažinti, įsiminti naršymo patirtį ir atliktus nustatymus. Kai kurie slapukai būtini, kad puslapis veiktų tinkamai, kiti leidžia geriau suprasti lankytojų lūkesčius. Atšaukti sutikimus galima bet kada savo interneto naršyklės nustatymuose ištrinant įrašytus slapukus.

Kaip deklaruoti skaitiklių (elektros, dujų, vandens) rodmenis?

Apmokėti sąskaitą už elektrą, dujas ar vandenį gali būti paprasta net ir tada, kai reikia deklaruoti skaitiklių rodmenis – pagrindiniame savo paskyros lange, tuščiuose skaitiklių deklaravimo laukeliuose užteks įrašyti skaitiklių rodmenis ir viskas.

Skaitiklių rodmenis dažniausiai reikia deklaruoti, kai tenka sumokėti už elektrą („Ignitis“ UAB (elektra), dujas („Ignitis“, UAB (dujos), šaltą ar karštą vandenį (UAB „Vilniaus vandenys“, UAB „Kauno vandenys“, AB „Klaipėdos vanduo“ ir kt.). Kai kuriems gyventojams gali tekti deklaruoti ir šilumos skaitiklių rodmenis. Gali būti ir taip, kad už paslaugas atsiskaitote pagal vidutinį suvartojimą ir jums skaitiklių deklaruoti nereikia visai.

Deklaruoti skaitiklių rodmenis ir atsiskaityti už elektros, dujų, vandens tiekimo paslaugas rekomenduojame iki mėnesio 27 dienos – sumokėjus vėliau paslaugų teikėjai gali neįkelti naujausių duomenų bei pateikti sąskaitą su paskaičiuota skola bei neatnaujintais skaitiklių rodmenimis.