Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Kaip sumokėti komunalinius mokesčius internetu?

Užtenka susikurti paskyrą svetainėje Vienasąskaita.lt ir už visas paslaugas galėsite atsiskaityti vienu pavedimu.

Viskas – nuo šiol vietoj daugybės skirtingų mėnesio sąskaitų gausite vieną. Registruojantis ir pildant sąskaitą pirmą mėnesį, galite užtrukti kiek ilgiau, bet prisijungę kitą mėnesį jau matysite pateiktą informaciją su mokėtinomis sumomis, atnaujintais paslaugų tarifais, galėsite stebėti sąskaitų ir įmokų istoriją, suvartojimo pokyčius. Skaitiklių rodmenis „Nuo“ jau matysite pateiktus sąskaitoje, tad reikės įvesti tik faktinius skaičius, kiek suvartojote per pastarąjį laikotarpį.

Naudodamiesi Vienasąskaita.lt paslauga išvengsite jungimosi prie bankininkystės sistemos bei paslaugų teikėjų savitarnos svetainių – visus paslaugų teikėjus ir gaunamus duomenis iš jų matysite savo paskyroje. Ir svarbiausia – išvengsite atskirų pavedimų kiekvienam paslaugos teikėjui. Taip pat:

Prisijungę prie Lietuvos banko licencijuotos sistemos, patogiai atsiskaitysite už elektrą, dujas, šildymą, vandenį, televiziją, internetą, mobilųjį ryšį, atliksite mokėjimus ugdymo įstaigoms, saugos tarnyboms, Valstybinei mokesčių inspekcijai, kt. Vienasąskaita.lt paskyroje galite užregistruoti kelis būstus, nesvarbu ar tai būtų sodo namelis, garažas ar prižiūrimas artimųjų būstas – už juos visus galite atsiskaityti vienu pavedimu. Jeigu nuomojate būstą, galite sukurti atskirą paskyrą nuomininkui ir suteikti jam teisę kas mėnesį savarankiškai atsiskaitinėti už komunalines paslaugas, o jūs galėsite stebėti, ar atsiskaitoma teisingai ir laiku.