Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Laukiame jūsų sutikimo

Svetainėje ir mobilioje programėlėje naudojame slapukus (angl. cookies), kurie padeda užtikrinti galimybę naršyti toliau, įsiminti naršymo patirtį, geriau suprasti lankytojų lūkesčius, analizuoti tendencijas ir tobulinti paslaugą. Duotą sutikimą dėl slapukų galima bet kada pakeisti interneto naršyklės nustatymuose.
VienaSąskaita
Viena Sąskaita
Parsisiųsti iš parduotuvėlės

Mokesčiams sumokėti užtenka 2 min.

Daugiau nei 150 000 klientų mokesčius sumoka jiems patogiu metu, be grūsties eilėse ar daugybės atskirų mokėjimų.

Mokesčiams sumokėti užtenka 2 min.

Daugiau nei 150 000 klientų mokesčius sumoka jiems patogiu metu, be grūsties eilėse ar daugybės atskirų mokėjimų.

Atnaujinta aktuali informacija

Sąskaitų išklotinės ir archyvas

Profesionali pagalba

5:1 rezultatas, kuriuo Vienasąskaita.lt lenkia kitus atsiskaitymo būdus

Atsiskaitymas įprastu pavedimu ar įmokų surinkimo vietose
Iš daugybės sąskaitų - paruošia vieną
Pateikia mokėtinas sumas, naujausius paslaugų tarifus
Surenka ir paskirsto įmokas paslaugų teikėjams
Saugo sąskaitas ir pateikia statistiką
Teikia konsultacijas

2500+ paslaugų teikėjų!


  • Elektra

  • Dujos

  • Šildymas

  • Vanduo

  • Televizija

  • Internetas

Klientų atsiliepimai

Anksčiau mokesčius mokėjau pašte ir spėliodavau, kada ten nueiti, kad netektų laukti eilėje. Viskas pasikeitė kai sužinojau, kad „Mano Kaunas“ sąskaitas galiu rasti savitarnos svetainėje „Viena sąskaita“. Mokesčius sumokėjau be vargo per kelias minutes ir dar nemokamai!

Ingrida Š., iš Kauno

Nieko patogesnio ir paprastesnio iki šiol nematęs, todėl naudojuosi jau gana ilgą laiką tvarkydamas visas įmanomas sąskaitas. Ypač patogu tai per mobilią programėlę bet kuriuo metu. Tikrai rekomenduoju visiems, nes sutaupo laiko, paprasta ir patogu.

Žydrūnas A., iš Kauno

Nereikia galvoti ar visas sąskaitas surinkau ir apmokėjau. Ačiū „Viena sąskaita“, kad vos keliais mygtuko paspaudimais mano sąskaitos apmokėtos.

Irma A., iš Vilniaus

„Viena sąskaita“ kliente tapau, kai „Mano Kaunas“ paslaugų teikėjai sąskaitas ėmė teikti šioje svetainėje. Iš pradžių dėl šio pokyčio buvau suirzusi, bet įsitikinusi, kad sąskaitos jau yra surinktos už mane, kad galiu ir čia peržiūrėti detalią sąskaitų informaciją, savo nuomonę pakeičiau. Dabar stebiuosi, kodėl pati neužsiregistravau anksčiau.

Agnė G., iš Kauno

Drąsiai galiu teigti, kad „Viena sąskaita“ palengvino kasmėnesinę sąskaitų laukimo ir mokesčių mokėjimo naštą. Jeigu anksčiau jau nuo pirmosios mėnesio savaitės kulniuodavau tikrinti pašto dėžutės, tai dabar sulaukiu SMS ir žinau, kad visos mano sąskaitos bus vienoje vietoje, užpildau skaitiklių rodmenis ir viską apmoku vienu mygtuko paspaudimu. Ačiū!

Zina B., iš Kauno

„Viena sąskaita“ – gerai, kad visos sąskaitos yra vienoje vietoje ir viską kartu apmoku. Labai gera paslauga, nes nereikia eilėse stovėti ir gaišti ir taip brangaus laiko. Paprasta ir greitai – net mano draugai naudojasi šia „Viena sąskaita“ ir yra labai patenkinti. Ačiū jums, kad esate.

Irutė B.-K., iš Druskininkų

Didžiausia problema, kad sąskaitas už paslaugas gaudavau skirtingu metu. Reikėdavo arba apmokėti iš karto, kol nepamiršau, arba sulaukti visų ir tik tada apmokėti. Kai kartą nesužiūrėjau ir vienam paslaugos teikėjui nesumokėjau, sulaukęs įsiskolinimo – užsiregistravau „Vienoje sąskaitoje“. Džiaugiuosi, kad nereikia pačiam rinkti sąskaitų, tikrinti tarifų ir daryti atskirų pavedimų.

Vladimir L., iš Vilniaus

Labai patinka „Vienos sąskaitos“ programėlė telefone, joje greitai deklaruoju skaitiklius, patikrinu sąskaitą bei ją iš kart apmoku. Negana to, turėdama telefoną, bet kada galiu pasitikrinti sąskaitų istoriją, nes paprastai neprisimenu skaičiukų, kiek sumoku už įvairias komunalines paslaugas. Labai rekomenduoju!!!

Birutė K., iš Kauno

„Viena sąskaita“ pradėjau naudotis visai neseniai, bet dabar neįsivaizduoju paprastesnio ir greitesnio būdo, kaip apmokėti visas mėnesio sąskaitas. Pradedant naudotis „Viena sąskaita“ kilo keli klausimai, bet uždavus juos konsultantams, man labai greitai ir aiškiai buvo viskas atsakyta.

Andrius Š., iš Kauno

Nes su „Viena sąskaita“ taip viskas paprasta, kad net lauki, kada ji ateis. Tai tarsi mėnesinis ritualas, po kurio atidavus didelę pinigų sumą, vis tiek jautiesi gerai! Be to, man patinka mano laikas, kurį sutaupau su „Viena sąskaita“. Didelis ir riebus pliusas už patogumą ir pozityvumą.

Indrė K., iš Kauno

Anksčiau sąskaitų surinkimui ir apmokėjimui tekdavo skirti daug laiko ir susikaupimo (o kaip baisu nors vieną pamiršti!). Dabar daugiau nei du metus džiaugiuosi viena sąskaita teikiama sąskaitų apmokėjimo paslauga, taip pat naudojuosi puikiu partnerių pasiūlymu - žurnalų užsakymu. Ši paslauga jau pelnė mano pasitikėjimą.

Aušra U., iš Kauno

Esu labai patenkinta teikiama paslauga, mokesčių mokėjimas naudojantis „Viena sąskaita“ sutaupo laiko, taip pat žinau, kad apskaičiuotos sumos teisingos, nes tarifai atnaujinami automatiškai, man papildomai nereikia nieko daryti. Paprastesnio ir patikimesnio savo sąskaitų tvarkymo

Daiva M., iš Kauno

Kaip veikia paslauga?

Kaip veikia paslauga?

Sutariame su paslaugų teikėjais dėl duomenų apsikeitimo ir integracijų

Iš visų duomenų kas mėnesį atrenkame ir į sąskaitą įkeliame svarbius tik jums

Sulaukę apmokėjimo, išskirstome įmokas paslaugų teikėjams ir pateikiame patvirtinimą

Greičiau ir dar mažiau pasiruošimo

Galite bet kada įvesti skaitiklių rodmenis

Įtraukti naują paslaugų teikėją, vos pasirašius sutartį su juo

Visada su savimi turėti sąskaitų archyvą bei mokėjimų statistiką

Parsisiųsti iš App Store
Parsisiųsti iš Google Play
huawei Parsisiųsti iš AppGallery