Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Dažniausiai užduodami klausimai

VIENA SĄSKAITA

Kas gi ta mokesčių platforma VIENA SĄSKAITA?

Tai platforma, kuri surenka visas jūsų sąskaitas bei informaciją susijusią su jūsų kasmėnesiniais atsiskaitymais, atnaujina aktualius duomenis ir viską pateikia vienoje sistemoje. Jūs galite ne tik matyti visų paslaugos teikėjų pateiktas sąskaitas viename lange, peržiūrėti detalias paslaugų teikėjų sąskaitas, bet ir ir už viską atsiskaityti vienu mokėjimu. Nereikia kaupti popierinių sąskaitų, jungtis prie atskirų paslaugų teikėjų sistemų, o visą informaciją apie atliktus mokėjimus, pateiktus duomenis galima bet kada peržiūrėti vienu prisijungimu.

Kokias sąskaitas galiu apmokėti mokesčių platformoje VIENA SĄSKAITA?

Galimybių daugybė! Galite apmokėti elektros, dujų, šiukšlių išvežimo ir rinkliavos, šildymo, karšto bei šalto vandens sąskaitas. Atsiskaityti už daugybę kitų kasmėnesinių paslaugų – sumokėti už televizijos, interneto, mobilaus ryšio paslaugas, mokesčius už vaiko ugdymo įstaigą, apmokėti VMI mokesčius, užsisakyti papildomas paslaugas (žurnalus, būsto draudimą) ar net paaukoti.

Kodėl verta naudotis mokesčių platformos paslauga?

Bus patogu, kai visas savo sąskaitas gausite vienoje platformoje ir už visus kasmėnesinius mokesčius atsiskaitysite vienu mokėjimu!

Jeigu turite kelis būstus, ir už juos galėsite sumokėti vienu pavedimu. Sutaupysite laiko ir galėsite mažiau dėmesio skirti paieškoms – pasikeitus kainoms, tarifams, jie bus atnaujinami automatiškai. Sąskaitų archyvas, grafikai, konsultacijos ir patarimai kaip apmokėti sąskaitas – neatskiriama paslaugos dalis. Ar vardinti dar daugiau?

Kaip užsiregistruoti?

Labai paprastai – registruokitės internetu mūsų platformoje paspaudę mygtuką „Registruotis“ arba kreipkis elektroniniu paštu, telefonu ar pokalbių lange ir padėsime mes.

Kiek kainuoja paslauga?

Paslaugos kaina priklauso nuo pasirinkto paslaugos plano. Nemokama paslauga galima naudotis jeigu esate įsitraukę nuo vieno iki trijų paslaugos teikėjų ir esate pasirinkę planą „Nemokamas“. Jeigu turite daugiau nei tris paslaugų teikėjus, kuriems norite atsiskaityti vienu pavedimu, ar norite naudotis biudžeto įrankiu - jums tiktų paslaugos planas „Lankstus“ už 2,99 €/mėn. arba „Maksimalus”, kurio kaina priklauso nuo draudimo pasirinkimų ir gali svyruoti nuo 5,99 €/mėn. iki 7,99 €/mėn. Visa išsami informacija apie planus ir jų skirtumus pateikiama atskirame puslapyje „Kaina“.

Ar mokesčių platforma VIENA SĄSKAITA turi mobilią programėlę?

Be abejo! Parsisiųskite programėlę „Google Play“ arba „AppStore“ parduotuvėlių paieškos lauke, suvedę VIENA SĄSKAITA ir įsidiekite. Greita ir paprasta!

Kodėl verta rekomenduoti mokesčių platformą savo draugams?

Už kiekvieną rekomendaciją jūs ir draugas galite užsidirbti po 10 €! Uždarbį gausite ir galėsite persivesti į savo sąskaitas, kai rekomendaciją gavęs draugas užsiregistruos ir atliks pirmą mokėjimą „Viena sąskaita“ paskyroje. Visas akcijos taisykles sužinosite čia (linkas į taisykles) arba savo paskyroje, skiltyje „Gaukite 10 €“. Dalinkitės su visais draugais!