Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Ar žinai?

„Viena sąskaita“ klientams siūlo apdrausti būstą ir komunalinių paslaugų sąskaitas

2022-03-25

Komunalinių paslaugų kainoms didėjant ir neužtikrintumui dėl ateities augant, platforma „Viena sąskaita“ klientams siūlo būsto valdytojo civilinės atsakomybės ir sąskaitos draudimo paslaugas.

Kas yra paslaugų sąskaitos draudimas?

Jeigu negalėsite dirbti dėl ligos, nelaimingo atsitikimo ar praradę darbą ne savo iniciatyva, šis draudimas jus apsaugos nuo rūpesčio, kaip apmokėti sąskaitas, už kurias paprastai atsiskaitote „Viena sąskaita“ paskyroje.

  • Netekus nuolatinių pajamų, draudimas galės kas mėnesį, jeigu reikės net iki pusės metų, už jus apmokėti sąskaitas, pateikiamas „Viena sąskaita“ platformoje.
  • Mėnesinės draudimo išmokos suma bus apskaičiuojama atsižvelgiant į tai, koks bus šioje paskyroje, prie pasirinkto būsto, apmokėtų 3 mėnesių sąskaitų vidurkis.
  • Sąskaitas už jus draudimas apmokės tais atvejais, kai būsite nedirbę dėl ligos, nelaimingo atsitikimo ar prarasto darbo ilgiau nei 30 dienų.
  • Sumos, kurią už jūsų sąskaitas sumokės draudimas, jums nereikės grąžinti net ir tuomet, kai aplinkybės pasitaisys.

Šis draudimas galės padengti iki šešių mėnesių sąskaitas, kurias tiekėjai pateikia „Viena sąskaita“ platformoje. Kompensuojama vienos mėnesio sąskaitos suma – iki 250 Eurų.

Kas yra būsto valdytojo civilinės atsakomybės draudimas?

Būsto civilinės atsakomybės draudimą sudaro būsto valdytojo ir asmens civilinės atsakomybės draudimai. Šis draudimo paketas apsaugos jus nuo nuostolių, jeigu dėl jūsų namuose įvykusios nelaimės teks remontuoti ir kaimynų butą. Kartu su šiuo draudimu, padovanosime asmens civilinės atsakomybės draudimą, kuris padengs nuostolius, jeigu jūs ar šeimos nariai sugadins kitą svetimą turtą.

  • Būsto valdytojo civilinės atsakomybės draudimas padengia svetimam (ar bendro naudojimo) kilnojamam bei nekilnojamam turtui padarytus nuostolius, kurie įvyksta dėl: technikos gedimo, gaisro, gamtinių stichijų, vandens žalos. Draudiminė suma iki 9000 Eurų.
  • Asmens civilinės atsakomybės draudimas padengia nuostolius, padarytus tretiesiems asmenims, jų sveikatai, gyvybei, kilnojamam bei nekilnojamam turtui ir veikia visoje Lietuvos Respublikoje. Jis apima: netyčinę žalą, padarytą naudojantis dviračiu, paspirtuku, riedžiu, vaikišku arba neįgaliojo vežimėliu, Jūsų augintinio ar trečiajam asmeniui sutrikdytą sveikatą ar sugadintą svetimą turtą. Draudiminė suma, taip pat iki 9000 Eurų.

Kaip įsigyti draudimą platformoje?

Kad įsigaliotų draudimo apsauga jums tereikia pasirinkti „Viena sąskaita“ paslaugos planą „Maksimalus“ ir sumokėti plano mokestį. Draudimas įsigalioja tada, kai apmokate „Viena sąskaita“ paslaugos planą „Maksimalus“ ir sulaukiate draudimo sertifikato. Kol galios paslaugos planas, tol galios ir jūsų pasirinkta draudimo apsauga.

Taip pat klientams sudaroma galimybė pigiau įsigyti abu draudimo paketus.

Draudimą užsisakyti galite prisijungę prie savo paskyros, planų pasirinkimo lange.

Prisijunkite