Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Ar žinai?

M. Mikutavičiaus įgarsinta reklama paskatino N.Pareigytę-Rukaitienę pakeisti savo įpročius

2019-10-24
Marius Vizbaras / 15min nuotr. / Atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė

Vienas butas ir mažiausiai 4–5 sąskaitos kas mėnesį pašto dėžutėje vien už komunalines paslaugas. O kiek jų sulaukiate iš viso, kai riekia apmokėti kelių asmenų telefono sąskaitas, atsiskaityti už televiziją, internetą? O jeigu butai du? Trys? Jeigu turite sodo namelį ar garažą? Pasiklysti – nesunku, bet ar būtina?

Namuose – pareiginga mama, kitiems – žinoma atlikėja, renginių vedėja, grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė savo laiką planuoja taip, kad jo kuo mažiau prarytų buitis. Kadangi kai kurių veiklų išvengti nepavyksta ir jai taip pat tenka atsiskaityti paslaugų teikėjams už elektros, dujų, vandens teikimą ar kitas paslaugas, atlikėja jau ne vienerius metus savo sąskaitas patiki mokesčių platformai „Viena sąskaita“, kuri iš daugybės sąskaitų paruošia vieną. Tokio žingsnio ji ėmėsi išgirdusi reklamą, kurioje Marijonas Mikutavičius ragino atsikratyti šimtų sąskaitų ir pasidomėti „Viena sąskaita“.

„Prisimenu, kai prieš kokius 7 metus per televiziją pamačiau žaismingą reklamą, įgarsintą Mikutavičiaus, kur devyngalviui slibinui buvo kapojamos galvos, kol liko viena. Jau tada pagalvojau – verta pabandyti. Dabar suprantu, kad tai buvo labai geras sprendimas – taip pasilengvinau sau gyvenimą!“ – linksmai kalbėjo N. Pareigytė-Rukaitienė.

Atlikėja kas mėnesį gauna daugybę sąskaitų: už vandenį, šildymą, elektrą, šiukšles, ryšio paslaugas, internetą, ... Tik visas jas reikia padauginti iš kelių, nes mokesčius moka už kelis būstus ir garažą.

„Neįsivaizduoju, kaip dabar gyvenčiau be šios platformos, man ji – tikras išsigelbėjimas. Jei reiktų tas sąskaitas visas susirankioti, kiekvienam tiekėjui daryti atskirus pavedimus... Čia juk tiek laiko atima! O dabar – tvarka: visos sąskaitos vienoje vietoje, todėl viską galiu sutvarkyti vienu prisėdimu“, – pasakojo N. Pareigytė-Rukaitienė.

Patogu sekti išlaidas

Ji sako įpratusi visas sąskaitas sutvarkyti vienu kartu – taip pavyksta ir laiko sutaupyti, o ir nepasimesti tarp skirtingų mokesčių už kelis butus.

„Turiu išsiugdžiusi įprotį viską apmokėti iki kiekvieno mėnesio 28 dienos. Nenoriu, kad paskui vilktųsi delspinigiai, atsirastų skolos. Džiaugiuosi, kad padariusi realiai vieną pavedimą, galiu būti tikra, kad visos mano sąskaitos yra apmokamos laiku – „Viena sąskaita“ viską patys perskaičiuoja, paskirsto, su visais tiekėjais atsiskaitoma laiku“, – 15min sakė N. Pareigytė-Rukaitienė.

Pasak jos, matant visas sąskaitas vienoje vietoje, paprasčiau planuoti ir šeimos biudžetą – tampa lengviau sekti, kur kam kiekvieną mėnesį pinigų išleidžiama, matosi, kaip, priklausomai nuo metų sezono, kinta mokesčiai, galima numatyti išlaidas.

„Visuomet atkreipiu dėmesį į buvusių sąskaitų archyvą – labai patogu, kai gali žinoti, kiek pernai, užpernai tuo pat metu išleidai už vandenį, elektrą, šildymą, dujas, atliekas, gali palyginti“, – džiaugėsi pašnekovė.

„Vienasąskaita.lt“ klientų aptarnavimo skyriaus vadovės Ingos Ostreikienės teigimu, daugelis klientų džiaugiasi atnaujinta sąskaitų archyvo ir statistikos skiltimi, kur gali išsamiai sekti įmokų pokyčius. „Sulaukiame klientų pastebėjimų, kad tik pradėjus naudotis paslauga, jie realiai pamatė, kokios yra visos kasmėnesinės išlaidos už komunalines ir kitas būsto paslaugas, ir jiems tapo lengviau planuoti kiek pinigų kas mėnesį reikia paskirti šiems atsiskaitymams. Klientai prisipažįsta, kad apmokant sąskaitas atskirai tas suvokimas skirdavosi nuo realybės“, – pastebi I.Ostreikienė

Įtraukė ir tėvus

N. Pareigytė-Rukaitienė naudodamasi „Vienos sąskaitos“ platforma sumoka ne tik savo pačios sąskaitas, kas mėnesį su mokesčiais ji padeda susitvarkyti ir tėvams. Net juokiasi, kad toks susitarimas tam tikra prasme padėjo sustiprinti ir šeimyninius santykius.

„Mano tėvai gyvena už miesto, todėl jie džiaugiasi, kad nereikia niekur važiuoti – nei į paštą eiti, nei prekybos centruose eilėse laukti. O kur dar ranka pildyti viską – susekti juk reikia, susiskaičiuoti, nepasimesti... Sudėtinga. Todėl kai galima visas sąskaitas rasti vienoje vietoje ir apmokėti jas neišeinant iš namų, o dar ir pačiai skaičiuoti nieko nereikia – tai puikus sprendimas. Ir tėvams padedu, ir sutaupau laiko, kuro, ir nervų“, – tikina ji.

Atlikėja vieną iš turimų butų nuomoja, todėl mokėjimo platforma puikiai pasitarnauja bendraujant su nuomininkais. Tuomet esą galima tiesiog pateikti visą išklotinę, kurioje matyti kiek ir už ką reikia mokėti. „Dar turiu ir garažą, už kurio elektrą taip pat moku kartu su visomis sąskaitomis – vieni pliusai“, – linksmai komentavo N. Pareigytė-Rukaitienė.

Naudotis vienasaskaita.lt platforma ji pirmiausia rekomenduoja visiems, kurie taupo laiką – tai nepamainoma pagalba norint nepasiklysti tarp įvairių sąskaitų ir mokesčių už paslaugas. O ypač tiems, kurie turi ne vieną būstą, nori padėti sumokėti mokesčius tėvams ar sekti nuomininkų atsiskaitymus – kuo daugiau sąskaitų tenka tvarkyti, tuo paprasčiau tai padaryti, kai visos sąskaitos vienoje platformoje ir gali apmokėti visas vienu prisijungimu.

„Sutariame su paslaugų teikėjais dėl duomenų apsikeitimo ir integracijų. Iš visų duomenų kas mėnesį atrenkame ir į sąskaitą įkeliame svarbius tik jums. Sulaukę apmokėjimo, išskirstome įmokas paslaugų teikėjams ir pateikiame patvirtinimą“, – sako „Viena sąskaita“ atstovė I. Ostreikienė, todėl klientams nereikia laukti atskirų sąskaitų, jų kaupti, jungtis prie skirtingų savitarnos sistemų ar daryti daugybę atskirų pavedimų.

Šaltinis 15min.lt