Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Ar žinai?

Alytaus miesto savivaldybės ir „Viena sąskaita“ pastangomis sąskaitos už komunalines paslaugas gyventojus pasieks patogiau

2022-09-20

Platformai „Viena sąskaita“ pradėjus bendradarbiauti su Alytaus miesto savivaldybe, Alytaus gyventojai už Alytaus miesto įmonių UAB „Alytaus šilumos tinklai“, UAB „Dzūkijos vandenys“ ir UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“ paslaugas sąskaitas gaus kartu, viename voke, ir internete, mokėjimų platformoje www.vienasaskaita.lt. Toks sprendimas leis taupyti lėšas miesto savivaldybei, o gyventojams suteiks galimybę šias sąskaitas patogiau pasiekti internetu, apmokėti jiems patogiu metu, be jokių papildomų išlaidų už įmokos priėmimą.

Pirmąsias popierines „Alytaus šilumos tinklų” ir „Dzūkijos vandenų“ sąskaitas miesto gyventojai gaus jau rugsėjį. UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“ (ARATC) pirmas sąskaitas atsiųs įprasta tvarka, daugelis klientų jas gaus nuo kitų metų, o internete šis tiekėjas jau bus įtrauktas nuo rugsėjo mėnesio. Tad gyventojai, atsiskaitantys ne už visus metus, o kas kelis mėnesius, matys tikslią paskaičiuotą sumą, kiek jiems reikia atsiskaityti.

Alytaus miesto savivaldybės ir platformos „Viena sąskaita“ bendradarbiavimas leis sutaupyti ir miestui, ir žmonėms: vien Alytaus šilumos tinklų sąskaitų kiekvieną mėnesį būna išrašoma per aštuoniolika tūkstančių, ARATC – apie dvidešimt tūkstančių, tad jungtinė paslauga gerokai sumažins išlaidas už pristatymą. Taip pat sumažės ir gyventojų išlaidos, nes norintys atsiskaityti internetu, išvengs atskirų mokėjimų ir viską galės apmokėti vienu pavedimu.

Alytaus savivaldybė šį projektą vadina „Mano Alytus“ ir be apjungtų sąskaitų dar šiemet planuoja įsteigti bendrą klientų aptarnavimo centrą, kuris veiks prie SEB banko esančiame, miesto savivaldybei priklausančiame pastate (Pulko g. 1).

Ką reikia daryti norint gauti sąskaitas kartu, viename voke ir platformoje internete?

Norint gauti sąskaitas kartu, gyventojams papildomai daryti nereikia nieko – jau nuo rugsėjo mėnesio jos viename voke pasieks gyventojų pašto dėžutes. Jei mokama tik internetu ir popierinės sąskaitos siunčiamos iki šiol nebuvo, tuomet gyventojas gaus el. laišką, informuojantį, kad platformoje „Viena sąskaita“ jau paruošta bendra paslaugų teikėjų sąskaita. Gyventojams užteks prisijungti prie platformos su el. laiške ar popierinėje sąskaitoje nurodytais duomenimis ir ten ras visas detalias sąskaitas, mokėtinas sumas, skolas, permokas ir pan. Visas sąskaitas gyventojai galės sumokėti vienu mokėjimu.

Ką daryti, jei nepavyksta prisijungti ar apmokėti, kyla kitų klausimų?

Jei nepavyksta prisijungti ar apmokėti, galite skambinti tel. 8 700 77007 arba el. paštu info@vienasaskaita.lt . Informacija dėl sąskaitų pristatymo pokyčių, skolų, sutarčių teikiama susisiekus su paslaugų tiekėjais: UAB „Alytaus šilumos tinklai“ tel. 8 315 78040 ; UAB „Dzūkijos vandenys“ tel. 8 700 55510; UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras“ tel. 8 315 72842.