Konsultantas neprisijungęs

Klauskite!

Nesidrovėkite klausti ar prašyti pagalbos – padėsime kiek galėdami! Esame pasiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00.

Konsultantas prisijungęs

Ar žinai?

Per praėjusius metus „Viena sąskaita“ komanda ir klientai Ukrainai paaukojo 163,7 tūkst. eurų

2023-01-24

Nuo karo pradžios „Viena sąskaita“ komanda ir klientai paramai Ukrainai skyrė 163,7 tūkst. eurų. Vos prasidėjus karui bendrovės akcininkai skyrė 100 tūkst. eurų, kitą dalį – 63,7 tūkst. eurų – suaukojo platformos vartotojai.

„Nuo pat karo pradžios, bendradarbiaudami su platforma „Aukok.lt“, skatinome klientus aukoti projektams, kurie padėtų ukrainiečiams. Akcininkų skirta pirminė parama buvo nukreipta Ukrainos žiniasklaidai, nes būtent ji yra vienas svarbiausių kanalų gyventojų informavimui ir demokratijos palaikymui. Vėliau visus metus kvietėme klientus apvalinant už komunalines paslaugas mokamas sąskaitas aukoti skirtingiems tikslams: mamoms, mokykloms, maistui: tam, kas tuo metu buvo aktualiausia ir reikalingiausia. Intensyviai bendradarbiaujame su Ukrainos organizacijomis tam, kad surinkta parama būtų panaudota tikslingiausiai ir ten, kur jos tuo metu reikia labiausiai“, – pasakoja Aušra Čiuplienė, „Viena sąskaita“ generalinė direktorė.

Pasak A. Čiuplienės, didžiausios sumos buvo surinktos projektams „Pirmoji kuprinė“, „Ukrainos mokykla“, „Mamoms ir vaikams iš Ukrainos“, „Mūsų širdys ir rankos Ukrainai“ bei „Aš esu Ukraina“: „Projektas „Aš esu Ukraina“ pritraukė daugiau nei 13 tūkst. eurų aukų ir, kas džiugina labiausiai, ši suma buvo surinkta metų pabaigoje. Tai rodo, kad nepavargome nesiliaujame skyrę paramą Ukrainai. Už tai tariame didžiulį AČIŪ savo klientams, kuriems rūpi“.

Pasak platformos „Aukok.lt“ atstovės Živilės Tumasonės, „Viena sąskaita“ komanda ir klientai intensyviai aukojo iki pat metų pabaigos, kai bendras aukojimo Ukrainai aktyvumas jau buvo nuslūgęs.

„Viena Sąskaita“ klientai nuo pat karo pradžios labai aktyviai aukojo pagalbos Ukrainai projektams. Jų dėka buvo teikiama skubi humanitarinė pagalba į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams, padėta Ukrainos moksleiviams tęsti mokslus ir pasiruošti mokyklai, taip pat siunčiama humanitarinė pagalba maistu ir įvairiausiomis priemonėmis į Ukrainą. Esame labai dėkingi „Vienai Sąskaitai“ ir jų klientams, kad aktyviai prisidėjo prie pagalbos nuo karo kenčiantiems ukrainiečiams iki pat metų pabaigos“, – komentuoja Ž. Tumasonė.

Išsamesnę informaciją, kiek ir kokiam projektui buvo surinkta paramos, suapvalinant mokėtiną sumą „Viena sąskaita“ platformoje, galima pamatyti šioje ataskaitoje:

Aukoti Ukrainai platformoje „Viena sąskaita“ galima bus ir šiais metais. Tiesa, metų eigoje bus projektų, kurie paramą rinks Lietuvos gyventojams, bet organizacijos, padedančios Ukrainai taip pat nebus pamirštos. Kaip iki šiol klientai galės rinktis, ar nori suapvalinti mokėtiną sumą ir suapvalinta dalis keliaus paramai. Nors klientui tai vos keli centai, bet visų klientų pastangomis – šios sumos gali išaugti iki apčiuopiamos paramos.